Adesso


Voňavá svíčka Cherry

60 Kč Cena bez DPH: 50 Kč

Jemne kyslá, ale stále sladká vůne višní. Je intenzívni a zaplaví vašu domácnosť příjemnou vůní.Čas hoření svíčky je až 30 hodín. Nenechávajte hořet svíčku bez dozoru. Svíčku držet mimo průvanu a dosahu detí. Svíčka v sklenenem poháru z hrubýho skla Barvy: červená, zelená Rozmery:..

 

Voňavá svíčka Orange

60 Kč Cena bez DPH: 50 Kč

s pomerančovou vůní Ponorte se do aromy šťavnatých pomerančov, která pripomína horké letní období a provoní váš domov ovocnou vůní. Čas hoření svíčky je až 30 hodín. Nenechávajte hořet svíčku bez dozoru. Svíčku držet mimo průvanu a dosahu detí. Farby: oranžová Rozmery: výška 7,5 cm, šírka ..

 

Voňavá svíčka Strawberry

60 Kč Cena bez DPH: 50 Kč

Ovocná svíčka vhodná pro každýho, kdo si chce vychutnat vůní sladkých a svěžích jahod i mimo sezóny.Čas hoření svíčky je až 30 hodín. Nenechávajte hořet svíčku bez dozoru. Svíčku držet mimo průvanu a dosahu detí. Svíčka v sklenenem poháru z hrubýho skla. Vůne: jahodová Farby: ilustrácia ..

 

Voňavá svíčka Anti-Tobacco pro kuřáky

60 Kč Cena bez DPH: 50 Kč

Sviečka, ktorá je vhodná pre fajčiarov. Túto sviečku stačí zapáliť v miestnosti, v ktorej fajčíte, pohltí zápach a osvieži vzduch príjemnou vôňou. Čas horenia sviečky je až do 30 hodín. Nenechávajte horieť sviečku bez dozoru. Sviečku držať mimo prievanu a dosahu detí. Farby: hnedá, biela ..

 
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)