Hesty Socks

Hestysocks je značka, která navrhuje a vyrábí své výrobky výlučně na Slovensku, čímž nabízí svým zákazníkům ryze slovenské výrobky. Jak se říká "představivosti se meze nekladou" a tento výrok bychom mohli označit za heslo jejich produktů. Ponožky jsou charakteristické svou originalitou, výrazností barvy a veselostí vzorů, s nimi budete nepřehlédnutelní. Značce záleží nejen na jedinečnosti, ale také na kvalitě výrobků. Ponožky vyrábějí z vysoce kvalitní česané bavlny, jejímž úkolem je zajistit lepší dýchání nohou. Tato bavlna tvoří až 90% ponožky, přičemž zbývajících 10% je tvořeno speciálním materiálem, který udržuje tvar ponožky. Pokud chcete zazářit, tak tyto ponožky jsou stvořeny jako pro vás.


rating

Ponožky Vinař Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Ponožky pro milovníky dobrého vína, v červené a černé barevné kombinaci. Stylový doplněk pro každého vinaře a každého kdo má rád život a dobrou náladu. Jsou unisex, ve velikostech pro pány i dámy. Jsou vyrobeny z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost ..

 
rating

Ponožky Fotbal Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselé fotbalové ponožky v zelených barvách pro každého pravého fanouška fotbalu.Ponožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% P..

 
rating

Ponožky Hesty Socks Hokej Česko

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselé hokejové ponožky v českých hokejových barvách pro každého pravého fanouška hokeje.Ponožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úpletu: 90% Bavl..

 
rating

Ponožky Hokej Slovensko Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselé hokejové ponožky v slovenský barvách pro každého pravého fanouška hokeje.Ponožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Po..

 
rating

Ponožky Hokejista Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Hokejové ponožky v slovenský barvách pro každého pravého fanouška hokeje.Ponožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid,..

 

Ponožky Jednorožec Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselé ponožky s motivem jednorožce v krásné žluté barvě s modrými dataily. Jsou unisex, ve velikostech pro dámy i pro pány. Krásná kombinace nesmí chybět ve vašem šatníku. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny z kvalitní česané bavlny, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš ..

 
rating

Ponožky Knihomol Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Ponožky pro milovníky knih, vášnivých čtenářů, s veselým motivem v krásné modro fialové barevné kombinaci. Jsou zajímavé, stylů, každá ponožka je jiná, ale spolu tvoří dokonalý pár. Budete se v nich cítit výborně. Hodí se k riflím, ale ik elegantním kalhotám. Jsou unisex, v různých velikostech pro d..

 

Ponožky Koala Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Roztomilé ponožky s koalaou, vychutnejte si skutečnou pohodu s unikátním, veselým designu. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pány. Každá ponožka je jiná, ale spolu tvoří dokonalý pár. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny z kvalitní česané bavlny, jsou pohodlné, netlačí a zaru..

 
rating

Ponožky Lenochod Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Černé ponožky se zelenými detaily s roztomilými lenochodmi.  Jsou ve velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost ik obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2% Elasta..

 
rating

Ponožky Meloun & Ananas Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Exotické ponožky s motivem ananásu a šťavnatého melounu v netradiční kombinaci. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, slečny a pro pány. Každá ponožka je jiné barvy a jiného vzoru, díky tomu jsou tak jedinečné, spolu tvoří dokonalý pár. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběn..

 
rating

Ponožky Milovník Kávy Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Červeno černé ponožky se vzorem kávy, pro každého milovníka tohoto lahodného nápoje.  Neodolatelná aroma, která všude voní, lahodná chuť - i díky tomu se káva stala jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě.Věděli jste, že bobule kávovníku objevil pastýř koz v Etiopii v 9. století, když si ..

 
rating

Ponožky Opice Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselá kombinace banánů a opic pro milovníky barevných ponožek jsou unisex, v různých velikostech pro dámy a pro pány. Krásná kombinace modré a žluté barvy nesmí chybět ve vašem šatníku. Každá ponožka je jiné barvy a spolu tvoří ideální pár. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny ..

 
rating

Ponožky Ovečka Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Roztomilé, barevné ponožky s ovečkami, přes den a v noci. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy a pro pány. Každá ponožka je jiné barvy a jiného vzoru, ale spolu jsou perfektní pár. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny z kvalitní česané bavlny, jsou pohodlné, netlačí a..

 
rating

Ponožky Pivko Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Ponožky pivo, barevné, bavlněné ponožky pro milovníky piva. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleku. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2% Elasta..

 
rating

Ponožky Psík Toby Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Barevné ponožky s veselým pejskem a kostmi, pro pejskaře jsou unisex, v různých velikostech pro dámy a pro pány. Každá ponožka je jiné barvy a jiného vzoru, díky tomu jsou tak jedinečné a spolu tvoří perfektní pár. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny z kvalitní česané bavlny, jsou pohod..

 
rating

Ponožky Zajíček Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselá kombinace zajíce a jeho oblíbené pochoutky mrkve. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pro pány. Každá ponožka je jiná, ale spolu tvoří hřebíkově pár. Barevné ponožky na každý den. Jsou vyráběny z kvalitní česané bavlny, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš outfit. Složení ..

 

Ponožky Puntíky Fialky Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Fialové ponožky s velkými, tyrkysovými tečkami. Elegantní a hravé ponožky jsou unisex, proto je můžete nosit na běžný den, ale zároveň se perfektně hodí ik obleku. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí.  Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2..

 
Ponožky Amor Hesty Socks
-28%

Ponožky Amor Hesty Socks

156 Kč112 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Ponožky černé barvy s Amorem, jeho lukem i šípem, který trefí i vaše srdce. A možná na nich objevíte i zatoulanou spermii.All you need is love! Ponožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na ..

 

Ponožky Bodky 90's Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Černé ponožky s velkými barevnými puntíky vhodné na formální události i na běžný den i párty. Ponožky jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pány. Skvělý doplněk ik obleku nebo k riflím. Tečky budou vždy in. Ponožky na každodenní nošení. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kv..

Není skladem  
rating

Ponožky Cats Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Černé bavlněné ponožky s růžovými detaily, pro milovníky koček a jiných zvířat. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost ik obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% ..

 
rating

Ponožky Čičman Hesty Socks bordové

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Bordové ponožky s lidovým vzorem jsou inspirovány Čičmanským vzorem, který je jeden z nejoblíbenějších mezi tradičních lidových vzorů na Slovensku. Obec je známá i místním krojům, výšivkami s geometrickými ornamenty. Jsou unisex a jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny z kvalitní česané b..

 

Ponožky Čičman Hesty Socks čierny

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Černé ponožky s folklórním vzorem Ponožky jsou inspirovány Čičmanským vzorem, který je jeden z nejoblíbenějších mezi tradičních lidových vzorů na Slovensku. Obec je známá i místním lidovým krojům, výšivkami a s geometrickou ornametikou. Ponožky jsou unisex a jsou vhodné pro každodenní nošení. Jso..

 

Ponožky Čičman Hesty Socks fialový

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Fialové ponožky s nádherným lidovým vzorem , který byl inspirován obcí Čičmany. Obec je známá svou starobylou a unikátní architekturou, hlavně malovanými srubovými dřevěnicemi. Rovněž je známá i místním lidovým krojům, výšivkami a s geometrickými ornamenty. Jsou nejvyšší kvality vyráběné na Slovensk..

 

Ponožky Čičman Hesty Socks Modrý

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Modré ponožky s nádherným lidovým vzorem. Byly inspirovány obcí Čičmany, která je známá svou historickou a unikátní architekturou, hlavně malovanými srubovými dřevěnicemi. Obec je známá i místním lidovým krojům, výšivkami as geometrickými vzory. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou nejvy..

 
rating

Ponožky Emzáci Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Barevné ponožky s mimozemšťany tě teleportují na novou úroveň milovníka ponožek Jsou stylové, pro každého kdo má rád crazy doplňky. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pánů. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležito..

 

Ponožky Filmárik Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Barevné ponožky pro milovníky filmů, seriálů a samozřejmě kina. S Popcorn ponožkami si svůj film vychutnáš. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost ik obleky. Sl..

 

Ponožky Gentleman Bordový Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Elegantní, puntíkované ponožky pro pány. Zajímavý doplněk na každý den, kombinace jemných bílých teček na sytém bordó podkladu. Skvělý doplněk ik obleku i na běžný den. Jsou vyrobeny z kvalitní česané bavlny na Slovensku, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš outfit i váš den. Složení úple..

 

Ponožky Gentleman Červený Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Červené, puntíkované ponožky jsou vhodné na formální události i na běžný den i párty. Ponožky jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pány. Skvělý doplněk ik obleku nebo k riflím. Tečky budou vždy in. Ponožky na každodenní nošení. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, j..

 

Ponožky Gentleman Modrý Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Elegantní, puntikované tmavě modré ponožky. Jsou určeny pro pány. Tmavě modrá elegance s malými bílými puntíky nesmí chybět v šatníku žádného gentlemana. Skvělý doplněk k obleku i ke riflím. Jsou vyrobní z kvalitní česané bavlny na Slovensku, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš outfit. Kval..

 

Ponožky Gentleman Světle modrý Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Elegantní, puntíkované ponožky Ponožky pro pány. Modrá elegance s malými puntíky nesmí chybět v šatníku žádného gentlemana. Skvělý doplněk i k obleku. Tečky budou vždy "IN" a jednoznačně zpestří Váš outfit. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny z kvalitní česané bavlny, jsou pohodlné, ..

 

Ponožky Gentleman Žlutý Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Žluté, puntíkované ponožky jsou vhodné na formální události i na běžný den i párty. Ponožky jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pány. Skvělý doplněk ik obleku nebo k riflím. Tečky budou vždy in. Ponožky na každodenní nošení. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality,..

 
Ponožky Holubičky Hesty Socks
-28%
rating

Ponožky Holubičky Hesty Socks

156 Kč112 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Zamilované ponožky, nádherné růžové barvy s holubicemi a srdíčky. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2% Elastan&nb..

 

Ponožky Hudobník Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Žluto modré ponožky pro hudebníky, muzikanty a dj-ů a milovníky dobré hudby a zábavy. Naskoč na vlnu dobré zábavy a krásnějšího dne s barevnými ponožkami s hudebním motivem. Jsou vhodné na disko, do školy, do práce. Hodí se k riflím, ale ik elegantním kalhotám. Jsou unisex, v různých velikostech pr..

 

Ponožky Jarní květ Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselé ponožky plné jarních květů Vám zpříjemní den. Zažijte to pravé pohodlí a rozdávejte dobrou náladu v krásných ponožkách z kvalitní česané bavlny a 100% stylovým vzorem.Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2% ElastanBarva: tyrkysová, růžováunisexSlovenský výrobek..

 

Ponožky Ježek Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Žluto červené ponožky s roztomilým ježkem a jeho pochoutkami.  Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost ik obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyami..

 

Ponožky Lidový květ Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Ponožky lidový květ jsou plné folklóru, tradice a krásnych ryzích vzorů, po kterých nejedno srdce zapištíPonožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení ..

 
rating

Ponožky Lidový ptáček Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Ponožky lidový ptáček, plné folklóru, tradice a krásnych ryzích vzorů, po kterých nejedno srdce zapištíPonožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úp..

 

Ponožky Méďa Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselé ponožky se sladkým motivem medvídka, včel a medu v bordó barvě v kombinaci s tmavě modrou. Jsou unisex, ve velikostech pro dámy i pro pány. Krásná kombinace nesmí chybět ve Vašem šatníku. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny na Slovensku z kvalitní česané bavlny, jsou..

 

Ponožky Námořník Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Veselé proužkované ponožky v námořnických barvách. Kombinace tmavěmodré, červené a bílé barvy nikdy nezklame. Jsou unisex, ve velikostech pro dámy i pro pány. Jsou prémiové kvality, vyráběné z česané bavlny, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš outfit. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyam..

 

Ponožky Pizza Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Pizza je jedno z nejoblíbenějších jídel na celém světě. Modro - červené, mismatched ponožky s chutným vzorem určitě nezklamou. Vychutnej si svou oblíbenou v stylových, crazy ponožkách od Hestia socks. Jsou unisex, ve velikosti pro dámy, tak pro pány. Vyrobené jsou z česané bavlny nejvyšší kvality, j..

 

Ponožky Puntíky Ledové Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Modré ponožky s velkými bílými puntíky ponožky. Jsou unisex, ve velikostech pro dámy i pro pány. Sytá modrá na níž vyniknou bílé tečky, tuto kombinaci si zamilujete. Tečky budou vždy v módě a jednoznačně zpestří Váš outfit i váš den. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, ..

 

Ponožky Rakeťák Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Ponožky pro milovníky, astronomie, vesmíru, technologií a sci-fi Ponožky jsou unisex a jsou vhodné pro každodenní nošení do společnosti, práce nebo do školy. Jsou vyrobeny z kvalitní česané bavlny s kterými se náhodně do hvězdného stylu. Složení úpletu: 85% Bavlna, 8% Polyamid, Polypropylen 4%..

 

Ponožky Sovička Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Modro žluté designové ponožky, vyrobené na Slovensku. Říká se, že sova je znakem moudrosti. Tato sova zaujme svým vzezřením a zaručí pohodlí při nošení. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každ..

 

Ponožky Tečky Kakavko Hesty Socks červené

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Krásné, tečkované červené ponožky připomínající hrnek tradičního kakavko, v různých velikostech pro dámy, slečny a pro pány. V těchto ponožkách a při tomto vzoru si zavzpomínáte na své dětství a dostanete chuť na horké kakao. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Vyrobeno z kvalitní česané bavl..

 
rating

Ponožky Kačenka Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Veselé ponožky kačenka potěší každého milovníka barevných ponožek.Ponožky Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2% Ela..

Není skladem  

Ponožky Čoko Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Žíhaná žluto hnědé ponožky jsou unisex, ve velikostech pro dámy i pro pány. Ponožky jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyrobeny z kvalitní česané bavlny, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš outfit. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2% Elastan Barva : hnědá, žlutá, bílá Sl..

 

Ponožky Hesty Socks Srdíčko

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Nádherné srdíčkové ponožky, černo růžové. Jsou určeny pro dámy, dívky a slečny na každodenní nošení. Jsou nejvyšší kvality, vyrobené z česané bavlny na Slovensku, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš outfit. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8% Polyamid, 2% Elastan  Barva: černá, růžo..

 

Ponožky Nanuk Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Crazy puntíkované červeno tyrkysové ponožky na formální události, ale i na šílenou párty. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pro pány. Skvělý doplněk ik obleku. Puntíky budou vždy in. Ideální pro každodenní nošení. Jsou vyráběny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodln..

 

Ponožky Srdce Slovenské Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Folklórní ponožky, v slovnenských barvách, bílá, modrá, červená, pro milovníky lidové kultury. Ponožky jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pány. Sytá modrá na níž vyniknou bílo-červené folklórní vzory, tyto ponožky si zamilujete. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou nejvyšší kvality, vy..

 

Ponožky Puntíky Ferdík Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Černé ponožky s velkými červenými puntíky Teček není nikdy dost, verze puntíkovaných ponožek vhodná pro každou příležitost i na osvěžení oblekové outfitu. Ponožky jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí...

 

Ponožky Puntíky Klasické Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Puntíkované černo - bílé ponožky s červenými konci, kombinace která nikdy nezklame. Jsou unisex, ve velikostech pro dámy i pány. Skvělý doplněk k obleku i neformálnímu oblečení. Jsou vyrobeny na Slovensku z kvalitní česané bavlny, jsou pohodlné, netlačí a zaručeně oživí Váš outfit i váš den. Sk..

Není skladem  

Ponožky Puntíky Vilko Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Tmavě modré ponožky s velkými žlutými puntíky. Jsou vhodné na formální události i na běžný den i párty. Ponožky jsou unisex, v různých velikostech pro dámy i pány. Skvělý doplněk ik obleku nebo k riflím. Tečky budou vždy in. Ponožky na každodenní nošení. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny ne..

 

Ponožky Bibky Hesty Socks

127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Veselé, barevné ponožky Crazy colors. Šialená kombinace žluté, tyrkysové a jemné růžové okamžitě udeří do očí. Ponožky "osvěží" Váš outfit. V nich zaručeně vyniknete. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, slečny a pro pány. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny na Slovensku z česan..

 
rating

Ponožky Perník Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Zažij Vánoce jako v peřince s pohodlnými ponožkami Perník. Ponožky s nejoblíbenější vánoční pamlskem. Jsou barevné, jsou stylové, pro každého kdo má rád dobrou náladu a rád se baví. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality..

 

Ponožky Bang Hesty Socks

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Jsou barevné, jsou stylové, pro každého kdo má rád dobrou náladu a rád se baví. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, tak pro pány. Jsou vyrobeny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality, jsou pohodlné a netlačí. Hodí na se každou příležitost i k obleky. Složení úpletu: 90% Bavlna, 8%..

 
Zobrazuji 1 až 55 z 55 (celkem stran 1)