Slippsy

Značka Slippsy funguje na Československém trhu jako prodejce designových pantoflí, trenýrek a ponožek. Tento sortiment je typický svou originalitou, nápaditostí, barevností či hravostí. Jednotlivé provedení nabízejí tímto obvyklým, často všedním produktem nový, až překvapující nádech. Slippsy se zaměřují hlavně na hravost, pohodlí či pozitivně naladění, co se jim pokaždé podaří. Tato značka je pro každého z nás, bez rozdílu věku, pohlaví či stylu. Prvotně se věnovali jen tvorbě pantoflí, které časem doplnili o pánské a dámské trenýrky a veselé ponožky. Cílem této značky je oslovení co nejvíce lidí po celém světě a to právě svou výjimečností a fantazií.


rating

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Veselé bačkůrky pro milovníky zvířat a přírody. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu vás neokouše a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Pantofle jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Pol..

 

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Barevný funky design pantoflí vás chytí za srdce. Na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás pantofle neokouše a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou. Jsou skvělé i jako dárek pro rodinu nebo kamarády a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvá..

 
rating

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Vánoční papučky se soby a sněhovými vločkami. Papuče Nordic Vám pomohou vykouzlit krásnou vánoční atmosféru. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu vás neokouše a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Pantofle jsou vhodné i jako dárek..

 

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Veselé bačkůrky se vzorem banánů pro fanoušky Mimoň, ovoce a dobré nálady. Skvěle doplňují kolekci spolu s trenýrkami Bnanana girl, boy a ponožkami. Pantofle jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu vás pantofle neokouše a budete se v nich cítit..

 

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Unisex bačkůrky s 3D designem. Kombinace černé a bílé barvy nikdy nezklame a zaručeně zaujme. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás nebudou kousat a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Jsou ideální i jako dárek pro rodinu nebo..

 
rating

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Pro fanoušky slovenské kultury a folklórních vzorů.  Jsou unisex, zároveň velmi pohodlné s protiskluzovou podrážkou. Umíte si je sladit s našimi folk trenýrkami. Ideální i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Polyester, pohodlná molitanová obuvnická výplň, pod..

 
rating

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Roztomilé papuče s modrými srdíčky. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás nebudou kousat a budete se v nich cítit jako v bavlnce. Jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Můžete je zkombinovat s trenýrkami nebo s ponožkami Froze..

 

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Stylové, proužkované papuče v magickém pruhovaném designu. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu Vás nebudou kousat a budete se cítit maximálně pohodlně. Jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvážn..

 

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Barevné papuče s retro vzorem jsou unisex, zároveň velmi pohodlné s protiskluzovou podrážkou. Umíte si je sladit s našimi Retro trenýrkami. Jsou skvělé i jako dárek pro rodinu, blízké, nebo kamarádů a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvážnějších doplňků. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Polyester,..

 

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Roztomilé papučky s červenými srdíčky. Na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás neokouše a budete se v nich cítit jako v bavlnce. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou. Jsou skvělé i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Můžete je zkombinovat s trenýrkami nebo s ponožkami. Slože..

 

517 Kč Cena bez DPH: 431 Kč

Designové, pestrobarevné bačkůrky. Jsou unisex, zároveň velmi pohodlné s protiskluzovou podrážkou. Umíte si je sladit s našimi Triangle trenýrkami. Jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvážnějších doplňků. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Polyester, p..

 

205 Kč Cena bez DPH: 171 Kč

Ponožky pro milovníky exotického ovoce a dobře nálady. Stylové ponožky růžové barvy se žlutými banány. Jsou unisex a jsou vhodné pro domácí nošení ale i do společnosti. Zaručeně oživí Váš outfit! Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a díky tomu Vám zaručují pohodlí při nošení. Složení úpletu: 80% Bav..

 

205 Kč Cena bez DPH: 171 Kč

Modrá, je dobrá a tečky budou vždy in. Jsou unisex, v různých velikostech pro dámy, slečny a pro pány. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Jsou vyráběny na Slovensku z česané bavlny nejvyšší kvality a proto jsou pohodlné a netlačí. Složení úpletu: 80% Bavlna, 10% Polyamid, 8% Polypropylen 2% ..

 

205 Kč Cena bez DPH: 171 Kč

Crazy ponožky s tropickým nádechem. Zajímavé bílé ponožky na kterých krásně vynikly světlezelené a tmavozelené listy tropického stromu. Jsou unisex a jsou vhodné pro domácí nošení, ale samozřejmě i do společnosti. Víte je kombinovat s tmavými kalhotami a sportovně-elegantními botami, díky tomu vyni..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé, dámské trenýrky s vánočním vzorem. Pro dámy a slečny, k pohodlnému oblečení, na domácí nošení a na noc. Trenky s roztomilým vzorem usměvavých perníčků a vánočních dobrot. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm Šířka..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Pestrobarevné dámské trenýrky s exotickým vzorem. Pro ženy, které mají rády pestré barvy. Trenky jsou vhodné na doma, k ležérnímu oblečení, nebo na spaní. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a pohodlí při nošení. Jungle girl je jeden z kolekce designů Slippsy Fresh Summer 2018, kte..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské trenýrky s modrýma puntíkama. Puntíky budou vždy "IN".  Pro ženy, které mají rády zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm &l..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské trenýrky s lesními zvířátky. Pro ženy, které mají rády zajímavé, pohodlné doplňky a přírodu. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 83 cm < /p> Šířka stehna- 60..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Růžové dámské trenýrky se vzorem banánů. Pro ženy, které mají rády pestré barvy a hlavně pro milovnice exotického ovoce a zajímavých doplňků. Jsou ideální k ležérnímu oblečení, na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 344 Kč

Dámské trenýrky se srdíčkama a rozkošnou mašlí. Pro ženy, které mají rády zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm < /p> Šířka ste..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé dámské trenky s folklórním vzorem. Si milovnice slovenské kultury a folklórních vzorů? Tak tyto trenky si určitě oblíbíš! Jsou ideální k pohodlnému oblečení, na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé, dámské trenýrky s modrými srdíčky a ozdobnou modrou mašličkou. Pro ženy, které mají rády decentní, ale zajímavé doplňky. Jsou vhodné na k ležérnímu oblečení, na doma nebo na spaní. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 8..

 
rating

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské trenýrky se zimním vzorem. Ideální k ležérnímu oblečení, na domácí nošení a noc. Mají vzor sněhových vloček a sobů, jsou ozdobené krásnou červenou mašlí. Vyrobeno ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm Šířka stehna- 60cm Dĺž..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské, barevné trenýrky s retro vzorem. Pro ženy, které mají rády pestré barvy a retro styl oblékání. Jsou vhodné k pohodlnému oblečení, na domácí nošení, nebo na noc. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm  Šířka s..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé dámské trenýrky s námořnickým vzorem, pro štěstí. Jsou vyrobeny pro ženy, které mají rády zajímavé a barevné doplňky. Jsou vhodné pro domácí nošení, k ležérnímu oblečení nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé dámské trenky s barevnými srdíčky s ozdobnou červenou mašličkou. Pro ženy, které mají rády pestré barvy. Trenky jsou ideální k pohodlnému oblečení, na domácí nošení, nebo spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Dámske, dizajnové, pestrofarebné trenírky. Ako stvorené pre ženy, ktoré majú rady farby a zaujímavé doplnky. Sú vhodné ku komfortnému oblečeniu, na domáce nosenie, alebo na spanie. Sú vyrobené zo 100 % bavlny, ktorá zaručujem kvalitu a hlavne komfort pri nosení.SMLPás- 83 cmŠírka stehna- 60cmDĺžka- ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Pánské barevné trenýrky s exotickým vzorem. Pe milovníky přírody a barevných doplňků. Jsou pohodlné pro každodenní nošení, na doma i na spaní. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně komfort při nošení. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžka- 40 cm ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Pánske trenýrky s modrýma puntíkama. Puntíky budou vždy "IN".  Pro muže, kteří mají rádi zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm &l..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Kvalitní a stylové pánské trenky s námořnickým vzorem, pro štěstí. Jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny a zaručí pohodlí na každý den, doma, nebo během spánku. Jsou vhodné zejména pro lidi, kteří mají rádi veselé a vzorované doplňky. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžk..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Vzorované trenýrky pro milovníky přírody a lesních zvířat. Jsou vhodné zejména pro lidi, kteří mají rádi veselé, vzorované doplňky nejen venku na běžné nošení, ale i na domácí využití. Jsou vyrobeny se 100% kvalitní bavlny, které Vám zaručí pohodlí při nošení, nebo spánku. M L  XL ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Trenýrky se vzorem banánů pro milovníky ovoce, vtipných doplňků a dobře nálady. Jsou vhodné na každý den, na doma nebo na noc. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně komfort při nošení. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžka- 40 cm Pas- 104 cm ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 344 Kč

Pánske trenýrky s barevnýma srdíčkama. Pro muže, kteří mají rádi zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm < /p> Šířka stehna- 61 cm D..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Bílo-modré pánské folklórní trenýrky. Pro pány, který mají rádi Slovenská kulturu, triadície a folklórní doplňky. Jsou velmi pohodlné díky tomu, že mají volný střih a jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny, která Vám zaručí komfort a pohodlí při nošení nebo spánku. Jsou vhodné i pod kalhoty. ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 344 Kč

Pánské srdíčkové trenýrky pro romantiky a zamilované duše, můžete je kombinovat s dámskými trenýrkami Frozen girl a potěšit tak svou polovičku originálním dárkem. Jsou vhodné na každý den, na domácí nošení, i na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošen..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Vánoční, vzorované ternírky pro mlsouny a hlavně pro ty, kteří milují perníčky. Jsou velmi pohodlné díky tomu, že mají volný střih a jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny, která Vám zaručí komfort a pohodlí při nošení, nebo spánku. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžka-..

 
rating

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Retro trenírky pre pánov, ktorý sa neboja extravagantných doplnkov. Sú veľmi pohodlné vďaka tomu, že majú voľný strih a sú vyrobené zo 100% kvalitnej bavlny, ktorá Vám zaručí komfort a pohodlie pri dennom nosení, ako ja pri spánku. MLXLPás- 96 cmŠírka stehna- 66cmDĺžka- 40 cmPás- 104 cmŠírka st..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Pánské trenýrky se srdíčky , pro zamilované duše můžete kombinovat s dámskými trenýrkami Sweet girl a potěšit tak svou polovičku originálním dárkem. Jsou vhodné na každý den, na doma i na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně komfort při nošení. M L XL ..

 

413 Kč Cena bez DPH: 345 Kč

Designové, pestrobarevné trenýrky pro pány , kteří se nebojí extravagentnejších doplňků. Jsou velmi pohodlné díky tomu, že mají volný střih a jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny, která Vám zaručí komfort a pohodlí při nošení nebo při spánku. Jsou vhodné i pod kalhoty. M L XL Pa..

 
Zobrazuji 1 až 39 z 39 (celkem stran 1)

Zvolená možnost není skladem. Zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Jméno
E-mail
Telefon
Komentáře