Doplňky a šperky

Doplňky a šperky

546 Cena bez DPH: 455 Kč

Stylový sportovní pásek pro dámy, který se výborně nosí a je praktický. Sportovní, ale zároveň elegantní provedení se hodí na sportovní, či každodenní nošení. Velikost je nastavitelná - podle obvodu pasu. Na kovové přezce je nápis Under Armour, na volném opačném konci je kožená výšivka s logem UA.Ba..

 

748 Cena bez DPH: 624 Kč

Pánský černo-bílý opasek Under ArmourElastický pletený opasek s klasickou Under Armour sponou. Stylový sportovní opasek pro pány a chlapce se výborně nosí a je praktický. Opasek má pletenou konstrukci v nadčasové černobílé barvě. Velikost je totožná s velikostmi kalhot. Pokud nosíte 32 kalhoty ..

 

748 Cena bez DPH: 624 Kč

Pánský černý opasek Under ArmourElastický pletený opasek s klasickou Under Armour sponou. Stylový sportovní opasek pro pány a chlapce se výborně nosí a je praktický. Opasek má pletenou konstrukci v nadčasové černé barvě. Velikost je totožná s velikostmi kalhot. Pokud nosíte 32 kalhoty na pásu, ..

 

240 Cena bez DPH: 200 Kč

Vyrobeno ze speciálního materiálu, který výborně saje pot během náročného sportovního výkonu. Vaše dlaně zůstanou suché a Vy se budete moci plně koncentrovat na sportovní výkon. Balení obsahuje 2 ks.Složení:96% Polyester, 4% GumaBarva:Bílá s černým logem Under Armour..

Není skladem  

240 Cena bez DPH: 200 Kč

Vyrobeno ze speciálního materiálu, který výborně saje pot během náročného sportovního výkonu. Vaše dlaně zůstanou suché a Vy se budete moci plně koncentrovat na sportovní výkon. Balení obsahuje 2 ks.Složení:96% Polyester, 4% GumaBarva:Maskáčová černá..

 
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!