Ochrana osobných údajov

magnifier

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.wantee.sk, uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. zákona č. 428/2002 CFU o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.
 
Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečeny proti jakémukoliv zneužití. Tato data uchováváme na serverech, které jsou v našem vlastnictví a jsou umístěny v prostorách společnosti. Servery nejsou připojeny do veřejné internetové sítě, takže nemůže dojít k jejich neoprávněnému získání třetí stranou.
 
Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity pouze pro nezbytné úkony spojené s vybavením objednávky a posíláním informačních e-mailů obchodu (akce, novinky, ...).
 
Na písemnou žádost zákazníka budou osobní údaje z databáze vymazány a nebudou se dále zpracovávat.
 
Závěrečná ustanovení
Objednávka kupujícího je po svém potvrzení jako uzavřená smlouva mezi kupujícím a prodávajícím archivována za účelem jejího splnění a další evidence. Jednotlivé technické kroky směřující k uzavření smlouvy jsou spotřebiteli známé z vlastního procesu uskutečnění objednávky. Kupující má možnost opravovat chyby, které vznikly při zadávání dat před podáním objednávky. Tyto obchodní podmínky umožňují spotřebiteli jejich archivaci a reprodukci.
 
Kupující odesláním objednávky dává souhlas se zpracováním údajů dle zákona č. 428/2002 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.
Obchodní podmínky platí od 1.3.2012

Zvolená možnost není skladem. Zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Jméno
E-mail
Telefon
Komentáře