Dětské ponožky

Dětské ponožky70 Cena bez DPH: 59 Kč

Chlapecké ponožky pro malé milovníky a amerických sportů. Jsou vhodné pro běžné nošení a do školy. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a díky tomu budou nožičky dětí v maximálním pohodlí. Složení úpletu: 80% Bavlna, 15% Polyamid, 5% Elastan Barva : šedá, modrá, bílá Vyrobeno v České..

 

70 Cena bez DPH: 59 Kč

Dětské ponožky pro milovníky sportu a basketbalu. Jsou vhodné pro běžné nošení a do školy. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a díky tomu budou nožičky dětí v maximálním pohodlí. Složení úpletu: 80% Bavlna, 15% Polyamid, 5% Elastan Barva : šedá, modrá, oranžová Vyrobeno v České rep..

 

70 Cena bez DPH: 59 Kč

Chlapecké ponožky pro malé fanoušky exotických zvířat. Jsou vhodné pro běžné nošení a do školy. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a díky tomu budou nožičky dětí v maximálním pohodlí. Složení úpletu: 80% Bavlna, 15% Polyamid, 5% Elastan Barva: modrá, zelená Vyrobeno v České republice..

 

75 Cena bez DPH: 63 Kč

Dívčí ponožky s barevnými srdíčky. Jsou vhodné pro běžné nošení a do školy nebo školky. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a díky tomu budou nožičky dětí v maximálním pohodlí. Složení úpletu: 80% Bavlna, 15% Polyamid, 5% Elastan Barva: fialová, bordó, modrá, růžová Vyrobeno v České republice..

 

70 Cena bez DPH: 59 Kč

Šedé chlapecké ponožky s panáčky. Jsou vhodné pro běžné nošení a do školy. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a díky tomu budou nožičky dětí v maximálním pohodlí.Složení úpletu: 80% Bavlna, 15% Polyamid, 5% ElastanBarva: šedá, světlo- šedáVyrobeno v České republice..

 

65 Cena bez DPH: 54 Kč

Ponožky s oblíbenými Disney postavičkami, které si oblíbi každé díte. Jsou bavlněné a velmi příjemné na dotek, takže zaručí vašim dětem pohodlí při nošení. Jsou určena pro dívky na každý den. Složení úpletu: 70% Bavlna, 10% Polyamid, 10% Polypropylen, 2% Elastan Barva: růžová, modrá, žlutá, bíla..

 
Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!