Spodní prádlo

Spodní prádlo



Maszaryk

rating

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, bílo červená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je ..

 

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, žluto šedá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je vh..

 

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, bílo modrá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je vh..

 

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, bílo zelená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je v..

 

874 Cena bez DPH: 728 Kč

Neonové, sportovní pánské boxerky v moderním designuJsou vyrobeny z polyesteru s přidáním elastického vlákna, které zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Tyto materiály skvěle odvádějí pot od těla a tím Vás chrání před vlhkem a udrží v suchu během fyzické aktivity. Materiál je při..

 

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, šedo-bílo-modrá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. V..

 

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, bílo červená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výro..

 

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, bílo zelená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrob..

 

494 Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, bílo modrá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobe..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé, dámské trenýrky s vánočním vzorem. Pro dámy a slečny, k pohodlnému oblečení, na domácí nošení a na noc. Trenky s roztomilým vzorem usměvavých perníčků a vánočních dobrot. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm Šířka..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Pestrobarevné dámské trenýrky s exotickým vzorem. Pro ženy, které mají rády pestré barvy. Trenky jsou vhodné na doma, k ležérnímu oblečení, nebo na spaní. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a pohodlí při nošení. Jungle girl je jeden z kolekce designů Slippsy Fresh Summer 2018, kte..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské trenýrky s modrýma puntíkama. Puntíky budou vždy "IN".  Pro ženy, které mají rády zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm &l..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské trenýrky s lesními zvířátky. Pro ženy, které mají rády zajímavé, pohodlné doplňky a přírodu. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 83 cm < /p> Šířka stehna- 60..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Růžové dámské trenýrky se vzorem banánů. Pro ženy, které mají rády pestré barvy a hlavně pro milovnice exotického ovoce a zajímavých doplňků. Jsou ideální k ležérnímu oblečení, na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. ..

 

413 Cena bez DPH: 344 Kč

Dámské trenýrky se srdíčkama a rozkošnou mašlí. Pro ženy, které mají rády zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm < /p> Šířka ste..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé dámské trenky s folklórním vzorem. Si milovnice slovenské kultury a folklórních vzorů? Tak tyto trenky si určitě oblíbíš! Jsou ideální k pohodlnému oblečení, na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L ..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé, dámské trenýrky s modrými srdíčky a ozdobnou modrou mašličkou. Pro ženy, které mají rády decentní, ale zajímavé doplňky. Jsou vhodné na k ležérnímu oblečení, na doma nebo na spaní. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 8..

 

Slippsy

rating

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské trenýrky se zimním vzorem. Ideální k ležérnímu oblečení, na domácí nošení a noc. Mají vzor sněhových vloček a sobů, jsou ozdobené krásnou červenou mašlí. Vyrobeno ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm Šířka stehna- 60cm Dĺž..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Dámské, barevné trenýrky s retro vzorem. Pro ženy, které mají rády pestré barvy a retro styl oblékání. Jsou vhodné k pohodlnému oblečení, na domácí nošení, nebo na noc. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm  Šířka s..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé dámské trenýrky s námořnickým vzorem, pro štěstí. Jsou vyrobeny pro ženy, které mají rády zajímavé a barevné doplňky. Jsou vhodné pro domácí nošení, k ležérnímu oblečení nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Bílé dámské trenky s barevnými srdíčky s ozdobnou červenou mašličkou. Pro ženy, které mají rády pestré barvy. Trenky jsou ideální k pohodlnému oblečení, na domácí nošení, nebo spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně pohodlí při nošení. S M L Pas- 83 cm..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Dámske, dizajnové, pestrofarebné trenírky. Ako stvorené pre ženy, ktoré majú rady farby a zaujímavé doplnky. Sú vhodné ku komfortnému oblečeniu, na domáce nosenie, alebo na spanie. Sú vyrobené zo 100 % bavlny, ktorá zaručujem kvalitu a hlavne komfort pri nosení.SMLPás- 83 cmŠírka stehna- 60cmDĺžka- ..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Pánské barevné trenýrky s exotickým vzorem. Pe milovníky přírody a barevných doplňků. Jsou pohodlné pro každodenní nošení, na doma i na spaní. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně komfort při nošení. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžka- 40 cm ..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Pánske trenýrky s modrýma puntíkama. Puntíky budou vždy "IN".  Pro muže, kteří mají rádi zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm &l..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Kvalitní a stylové pánské trenky s námořnickým vzorem, pro štěstí. Jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny a zaručí pohodlí na každý den, doma, nebo během spánku. Jsou vhodné zejména pro lidi, kteří mají rádi veselé a vzorované doplňky. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžk..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Vzorované trenýrky pro milovníky přírody a lesních zvířat. Jsou vhodné zejména pro lidi, kteří mají rádi veselé, vzorované doplňky nejen venku na běžné nošení, ale i na domácí využití. Jsou vyrobeny se 100% kvalitní bavlny, které Vám zaručí pohodlí při nošení, nebo spánku. M L  XL ..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Trenýrky se vzorem banánů pro milovníky ovoce, vtipných doplňků a dobře nálady. Jsou vhodné na každý den, na doma nebo na noc. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně komfort při nošení. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžka- 40 cm Pas- 104 cm ..

 

413 Cena bez DPH: 344 Kč

Pánske trenýrky s barevnýma srdíčkama. Pro muže, kteří mají rádi zajímavé, pohodlné doplňky. Trenky jsou ideální na domácí nošení, nebo na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošení. S M L Pas- 88 cm < /p> Šířka stehna- 61 cm D..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Bílo-modré pánské folklórní trenýrky. Pro pány, který mají rádi Slovenská kulturu, triadície a folklórní doplňky. Jsou velmi pohodlné díky tomu, že mají volný střih a jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny, která Vám zaručí komfort a pohodlí při nošení nebo spánku. Jsou vhodné i pod kalhoty. ..

 

413 Cena bez DPH: 344 Kč

Pánské srdíčkové trenýrky pro romantiky a zamilované duše, můžete je kombinovat s dámskými trenýrkami Frozen girl a potěšit tak svou polovičku originálním dárkem. Jsou vhodné na každý den, na domácí nošení, i na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuji kvalitu a hlavně komfort při nošen..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Vánoční, vzorované ternírky pro mlsouny a hlavně pro ty, kteří milují perníčky. Jsou velmi pohodlné díky tomu, že mají volný střih a jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny, která Vám zaručí komfort a pohodlí při nošení, nebo spánku. M L XL Pas- 96 cm Šířka stehna- 66cm Dĺžka-..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Stylové pánské trenýrky s vánočním motivem a vzory sněhových vloček a sobů. Trenky jsou velmi pohodlné díky tomu, že mají volný střih a jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny, která Vám zaručí komfort a pohodlí při nošení nebo spánku. Jsou vhodné i pod kalhoty. M L XL Pas- 96 cm ..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Retro trenírky pre pánov, ktorý sa neboja extravagantných doplnkov. Sú veľmi pohodlné vďaka tomu, že majú voľný strih a sú vyrobené zo 100% kvalitnej bavlny, ktorá Vám zaručí komfort a pohodlie pri dennom nosení, ako ja pri spánku. MLXLPás- 96 cmŠírka stehna- 66cmDĺžka- 40 cmPás- 104 cmŠírka st..

Není skladem  

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Pánské trenýrky se srdíčky , pro zamilované duše můžete kombinovat s dámskými trenýrkami Sweet girl a potěšit tak svou polovičku originálním dárkem. Jsou vhodné na každý den, na doma i na spánek. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny, která zaručuje kvalitu a hlavně komfort při nošení. M L XL ..

 

413 Cena bez DPH: 345 Kč

Designové, pestrobarevné trenýrky pro pány , kteří se nebojí extravagentnejších doplňků. Jsou velmi pohodlné díky tomu, že mají volný střih a jsou vyrobeny ze 100% kvalitní bavlny, která Vám zaručí komfort a pohodlí při nošení nebo při spánku. Jsou vhodné i pod kalhoty. M L XL Pa..

Není skladem  

377 Cena bez DPH: 314 Kč

Pánské, modré boxerky s Tučňák. Kvalitní a pohodlné pánské boxerky v modré barvě s vtipnými tučňáky. Boxerky se skvěle přizpůsobí postavě díky elastickému vláknu a zároveň se v nich budete cítit pohodlně díky příjemné bavlně. Trvalo udržují požadovaný tvar. Elastické vlákno umožňuje větší volnost p..

Není skladem  

377 Cena bez DPH: 314 Kč

Pánské, černé boxerky s 3D vánočním sobem. Kvalitní a pohodlné pánské boxerky v klasické černé barvě s vánočním motivem. Skvěle se přizpůsobí postavě díky elastickému vláknu a zároveň se v nich budete cítit pohodlně díky příjemné bavlně. Trvalo udržují požadovaný tvar. Elastické vlákno umožňuje vět..

 

377 Cena bez DPH: 314 Kč

Pánské, červené, boxerky s 3D vánoční ovečkou. & nbsp; Boxerky se skvěle přizpůsobí postavě díky elastickému vláknu a zároveň se v nich budete cítit pohodlně díky příjemné bavlně. Trvalo udržují požadovaný tvar. Elastické vlákno umožňuje větší volnost pohybu. Velikost: změřte si obvod boků v ..

Není skladem  

151 Cena bez DPH: 126 Kč

Černé, francouzské s pestrobarevným pásem a svěžím vzorem Pro ženy, které mají rády pestré barvy a hlavně pohodlí. Jsou klasické černé barvy, kterou zdobí vzorovaný, pestrobarevný pás, který obepne boky. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají ští..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Černé francouzské kalhotky s barevnými kroužky. Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně no..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Dámské, fialové francouzské kalhotky s designovým pásem s kruhy.  Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v míst..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Designové, francouzské kalhotky, tyrkysové barvy s barevnými kroužky. Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, ..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Bílé, francouzské kalhotky s barevnými kroužky. Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Jsou vhodné pro dámy a slečny, které mají rády pestré barvy a hlavně pohodlí. Francouzské kalhotky jsou tmavě modré barvy, zdobí jejich vzorovaný pestrobarevný pás, který obepne boky výborně sedí. Vyrobeno z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale u..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Designové, francouzské kalhotky s růžovými a červenými puntíky , které budou vždy "IN". Jsou vhodné pro dámy a slečny, které milují tečky a mají rády pestré farby. Sú vyrobené z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Oblíbí si je každá milovnice květin a barev. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k delší životnosti. V přední části je zdobí bílé květinové vzory a ze zadní strany jsou celé černé. Změřte si obvod boků..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Bílé dámské kalhotky se stylovým květinovým vzorem si jistě oblíbí každá milovnice květin a barev. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k delší životnosti. V přední části je zdobí černé vzory k..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Žluté, dámské francouzské kalhotky S květinovým vzorem si jistě oblíbí každá milovnice květin a barev. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k delší životnosti kalhotek. V přední části je zdo..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Černo růžové, dámské, francouzské kalhotky se zamilovanými ježky, pro ženy, které preferují pohodlí a zajímavý design. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si o..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Fialové, dámské, francouzské kalhotky se zamilovanými ježky. Pro ženy, které milují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde n..

 

Gina

rating

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Dámské, francouzské kalhotky, tykrysovo modré barvy se zamilovanými ježky. Pokud milujete pohodlí, pak jsou tyto kalhotky jako stvořené pro vás. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodl..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Černo - růžové, dámské, francouzské kalhotky s roztomilým medvídkem a nápisem love. Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod ..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Francouzské, dámské kalhotky s roztomilým medvídkem, v černo fialové Barevná kombinaci. Pro ženy, které milují pohodlí. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v m..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Dámské, francouzské kalhotky s roztomilým medvídkem a nápisem love v tyrkysově - modré barvy. Pro ženy, které milují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Dámské, francouzské kalhotky s mlsný myškou v bílo oranžové barvě. Pro ženy, které preferují pohodlí. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normál..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Dámské, francouzské kalhotky, bílé barvy s růžovými okraji s mlsných myškou. Pokud patříte mezi ženy, které milují pohodlí, pak jsou tyto kalhotky jako stvořené pro vás. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Fialové, francouzské kalhotky s mlsných myškou. Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte ..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Francouzské kalhotky se svěžím designem, v černé barvě s modrými a bílými vzoremu. Pro ženy, které milují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Jsou velmi příjemné na dotek a dlouhodobě udržují požadovaný tvar.  Z..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Francouzské kalhotky se stylovým designem, v tyrkysově modré barvě s růžovým vzorem. Pro ženy, které milují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi příjemné na dotek. Změřte s..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Francouzské kalhotky se svěžím designem, ve fialové barvě s bílými vzoremu. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Určeno pro ženy, které milují pohodlí. Jsou velmi příjemné na dotek a dlouhodobě udržují požadovaný tvar. Změřte si o..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Francouzské kalhotky se stylovým designem jsou bílé barvy s fialovým vzorem. Pro ženy, které milují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v míste..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Pestrobarevné francouzské kalhoty s extravagantním vzorem jsou velmi pohodlné a dobře vypadají. Jsou vhodné pro dámy a slečny, které mají rády barvy a pohodlí. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomá..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Stylové, černé dámské kalhotky s fialovými tečkami. Ideální pro dámy a slečny, které mají rády pestré barvy, tečkovaný vzor a hlavně pohodlí. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změř..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Červené s puntíky. Kombinace černé a červené barvy nikdy nezklame. Francouzské kalhotky jsou velmi pohodlné, dobře vypadají. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků ..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Černé, francouzské kalhotky s barevnými ružami. Pre ženy, milující komfortní spodní prádlo. Vyrobeno z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte kalhoty..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Růžové, dámské, francouzské kalhotky s pásem s barevnými růžemi. Pro ženy, které milují komfort při nošení. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místec..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Bílé, dámské, francouzské kalhotky s pásem s barevnými růžemi. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Pro ženy, které milují komfort při nošení. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde norm..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Francouzské, dámské kalhotky, žluté barvy s pásem s barevnými růžemi. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Pro ženy, které milující pohodlí při nošení. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Černé, francouzské kalhotky se vzorem oveček. Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte kalh..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Růžové, francouzské kalhotky se vzorem oveček. Krásný dizanový kousek pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, ..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Fialové, francouzské kalhotky se vzorem oveček. Pro ženy, které milují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte kalho..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Francouzské, tyrkysové kalhotky se vzorem oveček. Pro ženy, které preferují pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte ..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Bílé, francouzské kalhotky se vzorem oveček. Pro ženy, které milují pohodlí. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte kalhoty a přidejt..

 

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Bílé vzorované se vzorovaným pásemFrancouzské kalhotky jsou vhodné pro dámy a slečny, které mají rády pestré barvy a pohodlí. Jsou klasické bílé barvy, zdobí modrý pás, který obepne boky a netlačí. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Tr..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Bílo modré s pestrým vzorem Francouzské kalhotky s extravagantním vzorem jsou velmi pohodlné a dobře vypadají. Jsou vhodné pro dámy a slečny, které mají rády pestré barvy a hlavně pohodlí. Jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Elastické ..

Není skladem  

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Pestrobarevné dámské francouzskéStylové s extravagantním vzorem jsou velmi pohodlné a dobře vypadají. Francouzské kalhotky jsou vhodné pro dámy a slečny, které mají rády pestré barvy a hlavně pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému..

Není skladem  

Gina

rating

153 Cena bez DPH: 128 Kč

Puntíkované, dámské francouzske kalhotkyJsou vhodné pro dámy a slečny, které mají rády pestré barvy a hlavně pohodlí. Kalhotky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a elastanu. Díky elastanu dobře padnou a pomáhají štíhlému vzhledu. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvod bok..

 

286 Cena bez DPH: 238 Kč

Černé pánské boxerky ve stylu Rock jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar, jsou velmi pohodlné a příjemné na dotek. Změřte si obvod boků v místech, kde normálně ..

Není skladem  

286 Cena bez DPH: 238 Kč

Černé pánské boxerky se vzorem veselých tančících kostričiek. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar, jsou velmi pohodlné a příjemné na dotek. Změřte si obvod ..

 

286 Cena bez DPH: 238 Kč

Černé pánské boxerky se vzorem barevných tenisek pro pány , kteří mají rádi ležérní styl oblékání. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar, jsou velmi pohodlné a pří..

Není skladem  

286 Cena bez DPH: 238 Kč

Tmavě šedé pánské boxerky s pivním motivem. Ideální pro pány, kteří mají rádi pivo a pivní festivaly. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna, které zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar, jsou velmi pohodlné a příjemné n..

Není skladem  

200 Cena bez DPH: 167 Kč

Bavlněné, černé barvy s logem značky Gino Kvalitní, pohodlné v klasické černé barvě. Vyrobené jsou z bavlny s přidáním elastického vlákna. Díky tomuto vláknu vám prádlo dobře padne a pomáhá štíhlému vzhledu. Trvalo udržují požadovaný tvar. Elastické vlákno umožňuje větší volnost pohybu. Velikost..

Není skladem  

200 Cena bez DPH: 167 Kč

Stylové, bílé barvy s černým motivem V těchto boxerkách se budete zaručeně cítit pohodlně díky tomu, že jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a zároveň se skvěle přizpůsobí vaší postavě. Jsou vhodné pod různé kalhoty a na každou příležitost. Velikost: změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosít..

 

216 Cena bez DPH: 180 Kč

Bavlněné, modré barvy s logem značky Gino Jsou pohodlné v zajímavé modré barvě. Vyrobeno z kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Díky tomuto vláknu vám prádlo dobře padne a pomáhá štíhlému vzhledu. Elastické vlákno umožňuje větší volnost pohybu. Velikost: změřte si obvod boků v místech,..

Není skladem  

200 Cena bez DPH: 167 Kč

Kárované, modré barvy s veselým potiskem pejska Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Tyto boxerky jsou vhodné pro pány, kteří mají rádi ..

Není skladem  

200 Cena bez DPH: 167 Kč

Kárované, tyrkysové barvy s veselým potiskem pejska Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Tyto boxerky jsou vhodné pro pány, kteří mají rá..

Není skladem  

200 Cena bez DPH: 167 Kč

V šedé barvě s logem značky Gino Pánské boxerky v šedé barvě jsou velmi kvalitní, pohodlné a výborně se přizpůsobí postavě. Jsou vyrobeny z bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Velikost: změřte si obvod boků v místech, kd..

Není skladem  

200 Cena bez DPH: 167 Kč

Kostkované s veselým potiskem pejsků Bavlněné boxerky se vzorem a vtipným motivem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si ob..

Není skladem  

200 Cena bez DPH: 167 Kč

Kostkované, s veselým potiskem pejsků Bavlněné boxerky se vzorem a vtipným motivem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné.  Změřte s..

Není skladem  

198 Cena bez DPH: 165 Kč

Kárované, pohodlné Pro muže, kteří mají rádi barevné a hlavně pohodlné oblečení. Boxerky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si..

 

198 Cena bez DPH: 165 Kč

Pohodlné, kárované Jsou vhodné pro muže, kteří mají rádi barevné, pohodlné prádlo. Boxerky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar a jsou velmi pohodlné. Změřte si obvo..

Není skladem  

286 Cena bez DPH: 238 Kč

Světle šedé pánské boxerky s pivním motivem. Ideální pro pány, kteří mají rádi pivo a pivní festivaly. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar, jsou velmi pohodlné ..

Není skladem  

257 Cena bez DPH: 215 Kč

Pánské boxerky se vzorem piva jsou ideální zejména pro pány, kteří mají rádi pití piva a pivní festivaly. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar, jsou velmi pohodln..

Není skladem  

257 Cena bez DPH: 215 Kč

Boxerky jsou černé barvy a na boku mají šedý pás se vzorem piva. Stvořeno pro muže, kteří milují pivo. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s přidáním elastického vlákna. Elastické vlákno zpevňuje úplet a napomáhá k prodloužení jeho životnosti. Trvale udržuje požadovaný tvar, jsou velmi pohodlné a..

Není skladem  

286 Cena bez DPH: 238 Kč

..

Není skladem  

387 Cena bez DPH: 323 Kč

Barevné, maskáčové Dopřejte si kalhotky, které vám vykouzlí úsměv na rtech. Od značky Happy Socks, nepatří mezi obyčejné spodní prádlo, ony jsou něco extra. Tyto kalhotky nevykouzlí úsměv jen vám, ale určitě i vašemu partnerovi. Velikost: Změřte si obvod boků v nejširším bodě.     ..

Není skladem  

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Černé s červeným tečkovaným pruhem .Cíťte se skvěle a stylově, a to díky bavlněným boxerkám Happy Socks. S nimi se budete chtít chlubit. Mají pružnou gumu v pase, ploché švy a jsou z příjemného materiálu. Velikost: změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte kalhoty a přidejte cca 0..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Pánské tmavě modré boxerky, s puntíkavým pásem pásem se světové značce Happy Socks povedly. S nimi se budete chtít pochlubit. Jsou velmi pohodlné díky pružné gumě v pase, plochým švem a příjemného materiálu. Velikost: změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte kalhoty a přidejte cca 0,5..

Není skladem  
Zobrazuji 1 až 98 z 98 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!