Dámske sluneční brýle

Dámske sluneční brýleSluneční brýle Amélia Black
-59%

468 192 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Stylová a zároveň elegantní klasika, volí si je repezentatívne typy. Mají černé kouřové skla a černý rám , jsou zdobené zlatou aplikací na nožičkách. Tyto sluneční brýle jsou vhodné pro ženy, které mají převážně čtvercový typ obličeje a právě pro ně jsou kulaté a oválné rámy nejideálnější volbou. ..

 
Sluneční brýle Amélia Brown
-59%

468 192 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Elegantní, s hnědými kouřovými skly a hnědým rámem , zdobené zlatými nožičkami a třpytivou aplikací na nožičkách. Elegantní styl dokonale ušitý pro repezentatívnu ženu. Tyto sluneční brýle jsou vhodné pro čtvercový typ obličeje, pokud se vás to týká jsou kulaté a oválné rámy nejideálnější volbou. ..

 
Sluneční brýle Amélia Yellow
-59%

468 192 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Žlutý rám, se zlatými nožičkami a třpytivými aplikacemi, tmavé kouřové skla. Elegantní styl brýlí ušitý na míru, aby dokonale reprezentoval krásné ženy. Speciálně se hodí vhodné pro čtvercový typ obličeje, pokud takový máte pak jsou kulaté a oválné rámy pro Vás nejideálnější volbou. Skla mají U..

 
Sluneční brýle Crossbar Cat Eyes Dark Blue
-57%

598 263 Kč Cena bez DPH: 219 Kč

Mají modré polarizační skla a černý rám, ve tvaru Cat Eye tedy kočičí. S Crossbar tyčkou, která elegantně překrývá vrch skel. Moderní, stylové sluneční brýle pro dámy a slečny ušité na míru, aby dokonale reprezentovaly vaši ženskost. Tyto asymetrické brýle opticky zúží tvář zejména ženám s kulatým ..

 
Sluneční Brýle Keyhole Round Black
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Moderní provedení klasického tvaru s černými skly a stříbrnými, vzorovanými nožičkami . Jsou charakteristické středním můstkem evokujícím klíčovou dírku. Zajímavé brýle pro vás, kteří máte rádi extravaganci a hledáte něco zajímavého. Takový typ brýlí byl hitem v 60. a 70. letech a dnes se trend vra..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Blue
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Brýle s modrými zrcadlovými skly, modrým rámem a zlatými nožičkami . Charakteristické jsou spojením můstkem, které evokuje tvar klíčové dírky a kulatými skly. Pro lidi, kteří mají rádi extravaganci a zajímavé kúsky.Takýto typ brýlí byl hitem v 60. a 70. letech a dnes se vrací v plné síle. Dalo by s..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Green
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Brýle mají zelené skla a zelený rám ozdobné zlatými nožičkami . Zajimavé jsou kulatými skly, které jsou propojeny můstkem ve tvaru klíčové dírky. Takový typ byl hitem v 60. a 70. letech a dnes se vracejí v moderních podobách. Dalo by se říci, že tento styl je nesmrtelný. Mají UV filtr 400 pro s..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Pink
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

S růžovými skly, růžovým rámem a zlatými nožičkami si je jistě budou vybrat primárně ženy. Ty které mají rády extravaganci a nebojí se být středem pozornosti. Jsou zajímavé kulatými skly, které jsou uprostřed propojeny tvarem evokujícím klíčovou dírku. Takový typ brýlí byl hitem v 60. a 70. lete..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Purple
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Mají fialové skla, fialový rám a zlaté nožičky . Kulaté skla spojené můstkem evokujícím tvar klíčové dírky. Takový typ byl hitem v 60. a 70. letech, ale dnes se vrací. Proto můžeme říci, že tento styl je nesmrtelný. Brýle mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu očí a CE certifikát v souladu s d..

 
Sluneční brýle Mono Blue
-39%

390 239 Kč Cena bez DPH: 199 Kč

Bezrámové, průsvitné modré brýle. Moderní, svěží design vytváří pocit jednolitého kusu. Pokud hledáte zajímala letní doplněk pak jsou ideální pro vás. Parametry a rozměry Barva skel: modré Typ skel: průhledné  Výška skel: 5,4 cm Šířka skel: 6,5 cm Délka čela rámu: 14 cm Délka nož..

 
Sluneční Brýle Mono Transparent
-39%

390 239 Kč Cena bez DPH: 199 Kč

Stylové, průsvitné, bezrámové brýle. Zajímavý a stylový doplněk, brýle sice nemají tmavá skla ani dioptrie, zato mají UV filtr, který chrání vaše oči. Designový kousek pro každého kdo žije s módou. Barva skel: průsvitná Typ skel: průhledné  Výška skel: 5,4 cm  Šířka skel: 6,5 cm D..

 
Sluneční brýle Hipster Green
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Stylové, moderní sluneční brýle, mají zelené průsvitné skla a zlatý rám . Určitě oživí Vás letní outfit. Některým lidem dokonce vyhovují i večer. Jsou kulatého tvaru a vhodné pro dámy a pány, i když svou velikostí sednou hladově na užší obličeje . Pokud máte rádi stylové a jedinečné doplňky jednoz..

 
Sluneční brýle Hipster Pink
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Se svěžím, moderním designem, mají kulatý tvar růžové průsvitné skla a zlatý rám určitě oživí Vás letní outfit. Jsou vhodné pro dámy i pány, ale svou velikostí jsou předurčeny spíše pro užší obličej . Barva rámu: zlatá Barva skel: růžová  Typ skel: & nbsp; průhledné Výška skel: 5 ..

 
Sluneční brýle Hipster Yellow
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Moderní brýle se svěžím designu mají žluté průsvitné skla a stříbrný rám . Žluté skla jsou vhodné i na řízení za snížené viditelnosti. Jsou vhodné pro dámy a pány s užšího tváří , kteří mají rádi jedinečné doplňky. Barva rámu: stříbrná Barva skel: žlutá Typ skel: průhledné Výška skel: 5 c..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Driver polarizačné
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Hnědé kouřové skla a hnědý rám, tato elegantní kombinace je, jak to již z názvu vyplývá jako stvořená do auta na řízení . Je to hlavně díky tomu, že mají kouřové skla, hnědé barvy, které nejsou příliš tmavé a hnědá zaručuje minimální zkreslení barev. Zároveň polarizační skla zaručí lepší vidění...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Adventure polarizační
-50%

546 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Nasaďte si je a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím. Skvělá kombinace zelených skel a zlatého rámu z nich dělá stylový doplněk a kvalitní polarizační skla nezklamou při ochraně Vašeho zraku. Hodí se pro muže i ženu, jsou lehké a to váhou i vizuálně. Představte si, jak se s nimi procházíte po sl..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Ocean polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Modro-fialové skla zrcadlovky, stříbrný rám, jsou ideální pro volný čas, sport, k vodě i na hory. Budou líbit všem, kteří hledají modré pilotky, ale chtějí něco trochu zajímavější. Oblíbená kombinace barev a univerzální využití z nich dělají brýle, které vás nezklamou při žádné příležitosti. K eleg..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Royal polarizační
-55%

Hipsters

rating

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Model royal je zajímavý královskou kombinaci barev a to zlatého rámu a modrých zrcadlových skel. Mezi polarizačními zrcadlovkami patří k nejoblíbenějším modelem. Mají dostatečně tmavá skla a proto vás spolehlivě ochrání při procházkách a aktivitách na silném slunci a navíc vám nikdo neuvidí do očí...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Hunter polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené polarizační skla a stříbrný rám . Jsou vhodné pro volný čas, sport, k vodě a na hory. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Flame polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Polarizační zrcadlovky, mají žluto-červené skla a zlatý rám , jsou vhodné pro sport a volný čas. Model Flame v barvách plamene evokuje léto, vášeň a život. Jsou to úžasné brýle na léto, vypadají dobře a polarizační skla spolehlivě ochrání váš zrak. Parametry a rozměry modelu Flame: Určení: pán..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Sun polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Mají žluto-červené skla polarizčné skla a stříbrný rám , jsou to zrkladovky určeny pro volný čas a sport. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost bez osln..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Bronze
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

S extra velkými hnědými skly a bronzovým, až zlatým rámem. Neměly by vám chybět v létě u moře, při procházkách na pláži, či opalování ale ani v zimě na horách. Jsou univerzální a proto se hodí jak pro dámy, tak i pro pány. Barva rámu: bronzové /zlaté Barva skel: hnědá Typ skel: kouřové Vý..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Indigo
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké, modro-fialové skla, stříbrný rám, zrcadlovky Svítí venku slunce a vy mhouřit oči? Tak noste naše pilotky z řady Aviator Big, které sedí i lidem, pro které je klasický rozměr primalý.Majú modro-fialové zrcadlová skla stříbrný rám Další důležité údaje: Barva rámu: stříbrná Barva ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Red
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké zrcadlovky, žluto-červené skla, zlatý rám Už je nejvyšší čas vyzbrojit se proti slunečním paprskům. Navíc minimálně jeden výrazný kousek by měl mít každý. Proto Vám nabízíme populární barevné zrcadlovky s extra velkými skly. S těmito brýlemi budete za hvězdu. Parametry a rozměry B..

 
Sluneční brýle Aviator Square Black
-50%

Hipsters

rating

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Mají černé skla a stříbrný rám , hranatá spodní část brýlí jim dává elegantnější nádech jako u klasického tvaru. V černé barvě by vám neměly chybět, protože se výborně nosí a hodí ke všec druhem oblečení. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Blue
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Modré průsvitné skla a stříbrný rám , netradičně málo zaoblený tvar aviator je spojením módy a elegance. Tyto sluneční brýle vám sluší, budete je nost rádi, díky jejich lehkosti a svěžímu designu. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašeho zraku a CE certifikát v souladu s direktivou Ev..

 
Sluneční brýle Aviator Square Pink
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Brýle mají růžové průsvitné skla a zlatý rám . Opravdu zaujímvý tvar aviator, který je mnohem méně zaoblený než je běžně zvykem. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC a standardem Pr-EN1836: 205 ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Yellow
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Žluté průsvitné skla a stříbrný rám vás dostanou. Netradičně málo zaoblený tvar aviator, s téměř rovnou spodní hranou. V těchto brýlích jednoznačně vyniknete.  Brýle mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Blue
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Modré zrcadlová skla a stříbrný rám , dělají z těchto brýlí oblíbený model. Desetiletími ověřený tvar, který se těší stále větší oblibě, díky své univerzálnosti. Jsou na trhu v různých podobách, již od roku 1936, i když jejich popularita začala prudce růst až v 70. let, kdy se začaly objevovat ve fi..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Gold
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Hnědé kouřové skla, zlatý rám Chcete vypadat skvěle, i když Vám do očí bude svítit slunce? Máme pro Vás tento parádní kousek, ve kterém budete vypadat super vždy a všude. Pilotky Aviator Gold mají hnědé kouřové skla a tenký zlatý rám. Další důležité údaje: Barva rámu: zlatá Barva skel: hn..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Green
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené skla a tenký stříbrný rám .Sklá mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou unisex, takže jsou skvělým módním doplňkem a tou správnou volbou pro ochranu očí v každém ročním období. Parametry a rozměry: Barva rámu: stříbrná Barva skel: ze..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS blue
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Mají modré skla a zlato-modrý rám . Jde o menší brýle vhodné na malé obličeje, tedy pro dámy, případně pro děti. Jsou měkké a pružné. Parametry a rozměry: Určení: dámské, dětské Barva rámu: modro-zlatá Barva skel: modrá Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délk..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS green
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Zeleno-modré skla, zeleno-zlatý rám Malé brýle XS jsou na užší, menší typy obličeje, nebo pro děti. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Pilotky jsou univerzální a dobře vypadají. Barva rámu: zeleno-zlatá Barva skel: zeleno-modrá Typ skel: zrcadlové Výška..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Purple
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Mají fialové zrcadlová skla a černý rám s šedými nožičkami. Menší, pružné brýle se hodí na užší obličeje, tedy jsou primárně určeny jako dámské nebo dětské. Spolehlivý UV filtr 400 ochrání váš zrak. Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čela rámu: 14 cm Délka nožiček: 12,5 cm CE ce..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Red
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Malé a pružné, zrcadlovky mají červené skla a červený rám . Svými rozměry budou sedět na dámskou, nebo dětskou tvář. Ochranu očí na slunci zajistí Uv filtr. Barva rámu: červená /zlaté nožičky Barva skel: červená Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čela rámu: 1..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Yellow
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Menší, pružné okuiare se žlutým rámem a světlo zelenými zrcadlovými skly. Ideální sednou na dámskou a detstkú tvář. Spolehlivou ochranu vašeho zraku, zajišťují skla s UV filtrem. Barva rámu: žlutá /zlatá Barva skel: zelená Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čel..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Black
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Černé skla, černý rám Brýle z kolekce Aviator Lady evokují francouzskou eleganci a módní povědomí. Jsou symbolem mládí, stylu , romantiky a půvabu jako z uměleckého díla. Černá barva je základ každého šatníku a totéž platí i při doplňcích. A k se tedy neumíte rozhodnout, jakou barvu chcete, t..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Blue dámské
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Modré kouřové skla, zlatý rám Slunce v obličeji, sexy sukně, rozpuštěné vlasy ak tomu stylové okuliare.Z této kolekce jsou jednoznačnou kombinací módy a elegance. Jsou symbolem mládí, romantiky a půvabu jako z uměleckého díla. Barevné brýle výborně oživí Váš outfit. Parametry a rozměry: Barva r..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Green
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Brýle si určitě oblíbí ne jedna dáma. Jsou v zajímavé zelené barvě se stříbrným rámem. O zelené barvě se říká, že je symbolem přírody. S nimi nešlápnete vedle. Elegantní styl ušitý na míru, aby měl dokonale nadčasový design. Jsou symbolem mládí, romantiky, stylu a půvabu jako z uměleckého díla. Bare..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Yellow
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Žluté kouřové skla, stříbrný rám Brýle z kolekce Aviator Lady jsou skvělou kombinací módy a elegance. S nimi nešlápnete vedle. Elegantní styl ušitý na míru, aby dokonale reprezentoval nadčasový design. Jsou symbolem mládí, romantiky, stylu a půvabu jako z uměleckého díla. Barevné brýl..

 
Sluneční brýle Retro Bold Flower
-72%

458 130 Kč Cena bez DPH: 108 Kč

Stylové modely jsou hitem tohoto léta! Brýle mají černé kouřové skla a hrubý růžový květinový rám . Nožičky ve tvaru šipky jsou zlaté barvy Jsou vyrobeny z kvalitního pevněn plastu s kovovými panty pro dlouhou životnost.  Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zář..

 
Sluneční brýle Wayfarer Fancy Rose
-44%

221 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Černé skla, bledě rám Barevné modely z řady Fancy se skvěle hodí k letnímu tričku, sukni spolu s riflové bundy . Barvy letos prostě letí. Další důležité údaje: Barva rámu: světle růžová (lesklá) Barva skel: černá Typ skel: & nbsp; kouřové Výška skel: 4,9 cm Šíř..

 

86 Cena bez DPH: 72 Kč

Praktický obal na brýle, který je pevný a zaručeně ochrání Vaše brýle koupeno od nás od škrábanců a otisků prstů. Obal je vhodný i jako dárková krabička v níž podařil brýle. Obal je z ekokůže a uvnitř potažený hladkým červeným elegantním semišem. Rozměr obalu: délka: 15,5 cm, šířka: 7 cm, výška..

 

26 Cena bez DPH: 21 Kč

Toto látkové černé pouzdro bezpečně ochrání Vaše brýle. Koho by přece neštvalo mít otisky prstů, či nebodaj škrábance na nových brýlích?  Rozměr obalu: dĺžka- 17 cm, šírka- 9,5 cm..

 

26 Cena bez DPH: 21 Kč

Jemné látkové pouzdro na brýle, šedé barvy . Prodlužte si životnost svých oblíbených brýlí, zároveň ho víte použít i jako hndričku kterou přeleštit skla, abyste měli stále pořádný výhled na svět. Rozměr obalu: dĺžka- 17 cm, šírka- 9,5 cm..

 
Zobrazuji 1 až 45 z 45 (celkem stran 1)