Pánské sluneční brýle

Pánské sluneční brýle

Nabídka slunečních brýlí určených pro muže. Klasické, moderní i štýové tvary, barvy a materiály. Jsou sice určeny jako ochrana proti slunci pro vaše oči, ale slouží i jako módní doplněk, proto kromě funkčních vlastností dobře vypadají.


Sluneční brýle Max Brown polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Klasické, obdélníkové brýle určené pro pány mají hnědé polarizační skla a hnědý rám . Svým tvarem a skly jsou vhodné i pro řidiče do auta. Skvěle hodí k elegantnímu obleku, jakož ik ležérnímu oblečení. UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu zraku, CE certifikát v souladu s direktivou Evropských spo..

 
Sluneční brýle Block Yellow
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Velké, moderní bezámové brýle se žlutými prúsvitnými skly a bílými nožičkami , díky nim jednoznačně vyniknete. Jsou vhodné pro pány i dámy, který mají rádi extravaganci a nebojí se být středem pozornosti. Oblíbený tvar u osbností světového společenského života, hudebníků, herců a umělců. UV filtr..

 
Sluneční brýle Flat Shield Orange
-49%

364 187 Kč Cena bez DPH: 156 Kč

Velké, bezrámové s oranžovo červenými zrcadlovými skly , zdobené zlatou aplikací na nožičkách. Tento styl je oblíbený iu světových osobností různého druhu a určitě v nich vyniknete i vy! Výška skel: 5,6 cm Šířka skel: 7 cm Délka čela rámu: 15 cm Délka nožiček: 14,5 cm Skla mají UV filtr ..

 
Sluneční brýle Flat Shield Yellow
-49%

364 187 Kč Cena bez DPH: 156 Kč

Žluté, průsvitné, velké bezrámové skla, zdobené stříbrnou aplikací na nožičkách. Pokud máte rádi netradiční doplňky, takové stylové okulaire můžete vidět na očích hudebníků, herců, osobností a celebrit vy v nich určitě vyniknete také! Výška skel: 5,6 cm Šířka skel: 7 cm Délka čela rámu: 15 cm..

 
Sluneční brýle Adam Drive polarizační
-59%

Hipsters

rating

468 193 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Hnědé skla, hnědý rám, vhodné pro řidiče do auta na řízení Kolekce Adam Drive je vhodná pro pány, kteří mají rádi eleganci. Brýle s hnědými polarizačními skly se skvěle hodí za volant. Můžete je vzít k obleku na obchodní schůzku, nebo k neformálnímu oblečení když jdete na pivo s kamarády. Param..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Driver polarizačné
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Hnědé kouřové skla a hnědý rám, tato elegantní kombinace je, jak to již z názvu vyplývá jako stvořená do auta na řízení . Je to hlavně díky tomu, že mají kouřové skla, hnědé barvy, které nejsou příliš tmavé a hnědá zaručuje minimální zkreslení barev. Zároveň polarizační skla zaručí lepší vidění...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Adventure polarizační
-50%

546 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Nasaďte si je a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím. Skvělá kombinace zelených skel a zlatého rámu z nich dělá stylový doplněk a kvalitní polarizační skla nezklamou při ochraně Vašeho zraku. Hodí se pro muže i ženu, jsou lehké a to váhou i vizuálně. Představte si, jak se s nimi procházíte po sl..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Ocean polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Modro-fialové skla zrcadlovky, stříbrný rám, jsou ideální pro volný čas, sport, k vodě i na hory. Budou líbit všem, kteří hledají modré pilotky, ale chtějí něco trochu zajímavější. Oblíbená kombinace barev a univerzální využití z nich dělají brýle, které vás nezklamou při žádné příležitosti. K eleg..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Royal polarizační
-55%

Hipsters

rating

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Model royal je zajímavý královskou kombinaci barev a to zlatého rámu a modrých zrcadlových skel. Mezi polarizačními zrcadlovkami patří k nejoblíbenějším modelem. Mají dostatečně tmavá skla a proto vás spolehlivě ochrání při procházkách a aktivitách na silném slunci a navíc vám nikdo neuvidí do očí...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Hunter polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené polarizační skla a stříbrný rám . Jsou vhodné pro volný čas, sport, k vodě a na hory. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Flame polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Polarizační zrcadlovky, mají žluto-červené skla a zlatý rám , jsou vhodné pro sport a volný čas. Model Flame v barvách plamene evokuje léto, vášeň a život. Jsou to úžasné brýle na léto, vypadají dobře a polarizační skla spolehlivě ochrání váš zrak. Parametry a rozměry modelu Flame: Určení: pán..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Sun polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Mají žluto-červené skla polarizčné skla a stříbrný rám , jsou to zrkladovky určeny pro volný čas a sport. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost bez osln..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Bronze
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

S extra velkými hnědými skly a bronzovým, až zlatým rámem. Neměly by vám chybět v létě u moře, při procházkách na pláži, či opalování ale ani v zimě na horách. Jsou univerzální a proto se hodí jak pro dámy, tak i pro pány. Barva rámu: bronzové /zlaté Barva skel: hnědá Typ skel: kouřové Vý..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Indigo
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké, modro-fialové skla, stříbrný rám, zrcadlovky Svítí venku slunce a vy mhouřit oči? Tak noste naše pilotky z řady Aviator Big, které sedí i lidem, pro které je klasický rozměr primalý.Majú modro-fialové zrcadlová skla stříbrný rám Další důležité údaje: Barva rámu: stříbrná Barva ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Red
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké zrcadlovky, žluto-červené skla, zlatý rám Už je nejvyšší čas vyzbrojit se proti slunečním paprskům. Navíc minimálně jeden výrazný kousek by měl mít každý. Proto Vám nabízíme populární barevné zrcadlovky s extra velkými skly. S těmito brýlemi budete za hvězdu. Parametry a rozměry B..

 
Sluneční brýle Aviator Square Black
-50%

Hipsters

rating

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Mají černé skla a stříbrný rám , hranatá spodní část brýlí jim dává elegantnější nádech jako u klasického tvaru. V černé barvě by vám neměly chybět, protože se výborně nosí a hodí ke všec druhem oblečení. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Blue
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Modré průsvitné skla a stříbrný rám , netradičně málo zaoblený tvar aviator je spojením módy a elegance. Tyto sluneční brýle vám sluší, budete je nost rádi, díky jejich lehkosti a svěžímu designu. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašeho zraku a CE certifikát v souladu s direktivou Ev..

 
Sluneční brýle Aviator Square Pink
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Brýle mají růžové průsvitné skla a zlatý rám . Opravdu zaujímvý tvar aviator, který je mnohem méně zaoblený než je běžně zvykem. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC a standardem Pr-EN1836: 205 ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Yellow
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Žluté průsvitné skla a stříbrný rám vás dostanou. Netradičně málo zaoblený tvar aviator, s téměř rovnou spodní hranou. V těchto brýlích jednoznačně vyniknete.  Brýle mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Blue
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Modré zrcadlová skla a stříbrný rám , dělají z těchto brýlí oblíbený model. Desetiletími ověřený tvar, který se těší stále větší oblibě, díky své univerzálnosti. Jsou na trhu v různých podobách, již od roku 1936, i když jejich popularita začala prudce růst až v 70. let, kdy se začaly objevovat ve fi..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Gold
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Hnědé kouřové skla, zlatý rám Chcete vypadat skvěle, i když Vám do očí bude svítit slunce? Máme pro Vás tento parádní kousek, ve kterém budete vypadat super vždy a všude. Pilotky Aviator Gold mají hnědé kouřové skla a tenký zlatý rám. Další důležité údaje: Barva rámu: zlatá Barva skel: hn..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Green
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené skla a tenký stříbrný rám .Sklá mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou unisex, takže jsou skvělým módním doplňkem a tou správnou volbou pro ochranu očí v každém ročním období. Parametry a rozměry: Barva rámu: stříbrná Barva skel: ze..

 
Sluneční brýle Premium Black polzarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Černé skla, černý rám z materiálu TR90, vhodné do auta na řízení Model Premium Black je zajímavý díky rámu ze speciálního materiálu TR90, který má výborné vlastnosti, je lehký, odolný, pružný a pevný zároveň . To zaručuje dlouhou výdrž brýlí. Budete překvapeni, jak příjemné jsou na nošení. Jsou zá..

 
Sluneční brýle Premium Blue polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Prémiová kvalita s modrými polarizačními skly a modrým rámem a detaily zlaté barvy. Materiál TR90 je překvapivě lehký, pružný a pevný zároveň. Spolehlivé brýle do každé situace. Barva rámu: modrá Typ rámu: TR90 Barva skel: modrá Typ skel: polarizační, zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Ší..

 
Sluneční Brýle Premium Cofee polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Hnědé kouřové skla, kávově-hnědý rám z materiálu TR90, vhodné na řízení model je zajímavý a velmi oblíbený díky rámu z materiálu TR90. Jedná se o měkčeného plast, který je dostatečně tuhý, odolný a zároveň pružný. Díky němu jsou brýle velmi příjemné na dotek, lehké a dobře se nosí, ale zároveň dlo..

 
Sluneční brýle Premium Purple polarizační
-46%

Hipsters

rating

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Hnědé kouřové skla, fialový rám, vhodné do auta na řízení Model který je zajímavý i elegantní zároveň. Špičkový materiál TR90 zajistí pohodlné nošení, dostatečnou pevnost i pružnost zároveň a přičemž stále zůstávají velmi snadné. Polarizační kouřové skla zas potěší za voláte a při aktivitách na os..

 
Sluneční brýle Premium Tyrkys polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Černé skla, tyrkysový rám Prémiová kvalita s černými polarizačními skly a tyrkysovým rámem se zlatými doplňky jsou stylový módní doplněk. Důležité údaje: Barva rámu: tyrkysově modrá Typ rámu: TR90 Barva skel: černá Typ skel: polarizační, kouřové Výška skel: 4,9 cm Šířka siek..

 
Sluneční brýle Clubmaster Brown
-55%

312 140 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Mají hnědé kouřové skla a hnědý rám Jsou sofistikovanou alternativou klasických modelů, jednoduše stylová elegance. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou desetiletími ověřenou klasikou, která je stále oblíbenější. Parametry a rozměry: Barva rámu: hnědá B..

 
Sluneční brýle Lenonky
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Populární sluneční brýle Lennnky s kovovými obroučkami inspirované zpěvákem Johnem Lennonem z britské skupiny Beatles. Brýle mají hnědé kouřové skla a hnědý rám a speciální dvojité panty, které zajistí, že vám určitě sednou. Stylové a nepřehlédnutelné, jsou stále žádané a navíc jsou UNISEX Skla..

 

86 Cena bez DPH: 72 Kč

Praktický obal na brýle, který je pevný a zaručeně ochrání Vaše brýle koupeno od nás od škrábanců a otisků prstů. Obal je vhodný i jako dárková krabička v níž podařil brýle. Obal je z ekokůže a uvnitř potažený hladkým červeným elegantním semišem. Rozměr obalu: délka: 15,5 cm, šířka: 7 cm, výška..

 
Zobrazuji 1 až 30 z 30 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!