Sluneční brýle Aviator Pilot

Sluneční brýle Aviator Pilot

Pilotky byly vytvořeny v roce 1937 pro amerických pilotů, kteří potřebovali sluneční brýle, které by se zabránily nepříjemným odleskům a zároveň by poskytly nejlepší možnou viditelnost. V 70-tých letech jejich polpularita začala růst, patří mezi nejoblíbenější sluneční brýle, protože sluší téměř každému, poskytují dobrou ochranu před sluncem a jsou pohodlné na nošení. U nás najdete 3 druhy:

  1. Aviator Pilot Polarizační - vynikající na řízení a sport
  2. Aviator Pilot Big - unikátní extra velké, které jsou extra stylové a sedí i lidem pro které je klasický rozměr příliš malý
  3. Aviator Pilot - klasické oblíbené pilotky

Sluneční brýle Aviator Pilot Driver polarizačné
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Hnědé kouřové skla a hnědý rám, tato elegantní kombinace je, jak to již z názvu vyplývá jako stvořená do auta na řízení . Je to hlavně díky tomu, že mají kouřové skla, hnědé barvy, které nejsou příliš tmavé a hnědá zaručuje minimální zkreslení barev. Zároveň polarizační skla zaručí lepší vidění...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Adventure polarizační
-50%

546 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Nasaďte si je a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím. Skvělá kombinace zelených skel a zlatého rámu z nich dělá stylový doplněk a kvalitní polarizační skla nezklamou při ochraně Vašeho zraku. Hodí se pro muže i ženu, jsou lehké a to váhou i vizuálně. Představte si, jak se s nimi procházíte po sl..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Ocean polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Modro-fialové skla zrcadlovky, stříbrný rám, jsou ideální pro volný čas, sport, k vodě i na hory. Budou líbit všem, kteří hledají modré pilotky, ale chtějí něco trochu zajímavější. Oblíbená kombinace barev a univerzální využití z nich dělají brýle, které vás nezklamou při žádné příležitosti. K eleg..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Royal polarizační
-55%

Hipsters

rating

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Model royal je zajímavý královskou kombinaci barev a to zlatého rámu a modrých zrcadlových skel. Mezi polarizačními zrcadlovkami patří k nejoblíbenějším modelem. Mají dostatečně tmavá skla a proto vás spolehlivě ochrání při procházkách a aktivitách na silném slunci a navíc vám nikdo neuvidí do očí...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Hunter polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené polarizační skla a stříbrný rám . Jsou vhodné pro volný čas, sport, k vodě a na hory. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Flame polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Polarizační zrcadlovky, mají žluto-červené skla a zlatý rám , jsou vhodné pro sport a volný čas. Model Flame v barvách plamene evokuje léto, vášeň a život. Jsou to úžasné brýle na léto, vypadají dobře a polarizační skla spolehlivě ochrání váš zrak. Parametry a rozměry modelu Flame: Určení: pán..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Sun polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Mají žluto-červené skla polarizčné skla a stříbrný rám , jsou to zrkladovky určeny pro volný čas a sport. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost bez osln..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Bronze
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

S extra velkými hnědými skly a bronzovým, až zlatým rámem. Neměly by vám chybět v létě u moře, při procházkách na pláži, či opalování ale ani v zimě na horách. Jsou univerzální a proto se hodí jak pro dámy, tak i pro pány. Barva rámu: bronzové /zlaté Barva skel: hnědá Typ skel: kouřové Vý..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Indigo
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké, modro-fialové skla, stříbrný rám, zrcadlovky Svítí venku slunce a vy mhouřit oči? Tak noste naše pilotky z řady Aviator Big, které sedí i lidem, pro které je klasický rozměr primalý.Majú modro-fialové zrcadlová skla stříbrný rám Další důležité údaje: Barva rámu: stříbrná Barva ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Red
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké zrcadlovky, žluto-červené skla, zlatý rám Už je nejvyšší čas vyzbrojit se proti slunečním paprskům. Navíc minimálně jeden výrazný kousek by měl mít každý. Proto Vám nabízíme populární barevné zrcadlovky s extra velkými skly. S těmito brýlemi budete za hvězdu. Parametry a rozměry B..

 
Sluneční brýle Aviator Square Black
-50%

Hipsters

rating

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Mají černé skla a stříbrný rám , hranatá spodní část brýlí jim dává elegantnější nádech jako u klasického tvaru. V černé barvě by vám neměly chybět, protože se výborně nosí a hodí ke všec druhem oblečení. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Blue
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Modré průsvitné skla a stříbrný rám , netradičně málo zaoblený tvar aviator je spojením módy a elegance. Tyto sluneční brýle vám sluší, budete je nost rádi, díky jejich lehkosti a svěžímu designu. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašeho zraku a CE certifikát v souladu s direktivou Ev..

 
Sluneční brýle Aviator Square Pink
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Brýle mají růžové průsvitné skla a zlatý rám . Opravdu zaujímvý tvar aviator, který je mnohem méně zaoblený než je běžně zvykem. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC a standardem Pr-EN1836: 205 ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Yellow
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Žluté průsvitné skla a stříbrný rám vás dostanou. Netradičně málo zaoblený tvar aviator, s téměř rovnou spodní hranou. V těchto brýlích jednoznačně vyniknete.  Brýle mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Blue
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Modré zrcadlová skla a stříbrný rám , dělají z těchto brýlí oblíbený model. Desetiletími ověřený tvar, který se těší stále větší oblibě, díky své univerzálnosti. Jsou na trhu v různých podobách, již od roku 1936, i když jejich popularita začala prudce růst až v 70. let, kdy se začaly objevovat ve fi..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Gold
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Hnědé kouřové skla, zlatý rám Chcete vypadat skvěle, i když Vám do očí bude svítit slunce? Máme pro Vás tento parádní kousek, ve kterém budete vypadat super vždy a všude. Pilotky Aviator Gold mají hnědé kouřové skla a tenký zlatý rám. Další důležité údaje: Barva rámu: zlatá Barva skel: hn..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Green
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené skla a tenký stříbrný rám .Sklá mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou unisex, takže jsou skvělým módním doplňkem a tou správnou volbou pro ochranu očí v každém ročním období. Parametry a rozměry: Barva rámu: stříbrná Barva skel: ze..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS blue
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Mají modré skla a zlato-modrý rám . Jde o menší brýle vhodné na malé obličeje, tedy pro dámy, případně pro děti. Jsou měkké a pružné. Parametry a rozměry: Určení: dámské, dětské Barva rámu: modro-zlatá Barva skel: modrá Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délk..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS green
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Zeleno-modré skla, zeleno-zlatý rám Malé brýle XS jsou na užší, menší typy obličeje, nebo pro děti. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Pilotky jsou univerzální a dobře vypadají. Barva rámu: zeleno-zlatá Barva skel: zeleno-modrá Typ skel: zrcadlové Výška..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Purple
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Mají fialové zrcadlová skla a černý rám s šedými nožičkami. Menší, pružné brýle se hodí na užší obličeje, tedy jsou primárně určeny jako dámské nebo dětské. Spolehlivý UV filtr 400 ochrání váš zrak. Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čela rámu: 14 cm Délka nožiček: 12,5 cm CE ce..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Red
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Malé a pružné, zrcadlovky mají červené skla a červený rám . Svými rozměry budou sedět na dámskou, nebo dětskou tvář. Ochranu očí na slunci zajistí Uv filtr. Barva rámu: červená /zlaté nožičky Barva skel: červená Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čela rámu: 1..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Yellow
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Menší, pružné okuiare se žlutým rámem a světlo zelenými zrcadlovými skly. Ideální sednou na dámskou a detstkú tvář. Spolehlivou ochranu vašeho zraku, zajišťují skla s UV filtrem. Barva rámu: žlutá /zlatá Barva skel: zelená Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čel..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Black
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Černé skla, černý rám Brýle z kolekce Aviator Lady evokují francouzskou eleganci a módní povědomí. Jsou symbolem mládí, stylu , romantiky a půvabu jako z uměleckého díla. Černá barva je základ každého šatníku a totéž platí i při doplňcích. A k se tedy neumíte rozhodnout, jakou barvu chcete, t..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Blue dámské
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Modré kouřové skla, zlatý rám Slunce v obličeji, sexy sukně, rozpuštěné vlasy ak tomu stylové okuliare.Z této kolekce jsou jednoznačnou kombinací módy a elegance. Jsou symbolem mládí, romantiky a půvabu jako z uměleckého díla. Barevné brýle výborně oživí Váš outfit. Parametry a rozměry: Barva r..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Green
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Brýle si určitě oblíbí ne jedna dáma. Jsou v zajímavé zelené barvě se stříbrným rámem. O zelené barvě se říká, že je symbolem přírody. S nimi nešlápnete vedle. Elegantní styl ušitý na míru, aby měl dokonale nadčasový design. Jsou symbolem mládí, romantiky, stylu a půvabu jako z uměleckého díla. Bare..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Yellow
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Žluté kouřové skla, stříbrný rám Brýle z kolekce Aviator Lady jsou skvělou kombinací módy a elegance. S nimi nešlápnete vedle. Elegantní styl ušitý na míru, aby dokonale reprezentoval nadčasový design. Jsou symbolem mládí, romantiky, stylu a půvabu jako z uměleckého díla. Barevné brýl..

 

86 Cena bez DPH: 72 Kč

Praktický obal na brýle, který je pevný a zaručeně ochrání Vaše brýle koupeno od nás od škrábanců a otisků prstů. Obal je vhodný i jako dárková krabička v níž podařil brýle. Obal je z ekokůže a uvnitř potažený hladkým červeným elegantním semišem. Rozměr obalu: délka: 15,5 cm, šířka: 7 cm, výška..

 

26 Cena bez DPH: 21 Kč

Toto látkové černé pouzdro bezpečně ochrání Vaše brýle. Koho by přece neštvalo mít otisky prstů, či nebodaj škrábance na nových brýlích?  Rozměr obalu: dĺžka- 17 cm, šírka- 9,5 cm..

 

26 Cena bez DPH: 21 Kč

Jemné látkové pouzdro na brýle, šedé barvy . Prodlužte si životnost svých oblíbených brýlí, zároveň ho víte použít i jako hndričku kterou přeleštit skla, abyste měli stále pořádný výhled na svět. Rozměr obalu: dĺžka- 17 cm, šírka- 9,5 cm..

 
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!