Sluneční brýle

Sluneční brýle

Svůj zrak potřebujeme chránit v každém ročním období. Brýle nám kromě praktické funkce dnes sloužících i jako módní doplněk. Proto máme širokou nabídku. Vybíráme pro vás pánské a dámské sluneční brýle, u nás určitě najdete ty své! Od základních unisex modelů až po speciální stylové kousky, které jinde nenajdete. Rozmanité barvy i tvary pilotky, vlubmaster, wayfarer, lenonky, kulaté i velké sluneční brýle. Nabízíme oblíbené zrcadlovky, jakož i polarizační a kouřové skla, určené na řízení.


Sluneční brýle Max Brown polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Klasické, obdélníkové brýle určené pro pány mají hnědé polarizační skla a hnědý rám . Svým tvarem a skly jsou vhodné i pro řidiče do auta. Skvěle hodí k elegantnímu obleku, jakož ik ležérnímu oblečení. UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu zraku, CE certifikát v souladu s direktivou Evropských spo..

 
Sluneční brýle Amélia Black
-59%

468 192 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Stylová a zároveň elegantní klasika, volí si je repezentatívne typy. Mají černé kouřové skla a černý rám , jsou zdobené zlatou aplikací na nožičkách. Tyto sluneční brýle jsou vhodné pro ženy, které mají převážně čtvercový typ obličeje a právě pro ně jsou kulaté a oválné rámy nejideálnější volbou. ..

 
Sluneční brýle Amélia Brown
-59%

468 192 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Elegantní, s hnědými kouřovými skly a hnědým rámem , zdobené zlatými nožičkami a třpytivou aplikací na nožičkách. Elegantní styl dokonale ušitý pro repezentatívnu ženu. Tyto sluneční brýle jsou vhodné pro čtvercový typ obličeje, pokud se vás to týká jsou kulaté a oválné rámy nejideálnější volbou. ..

 
Sluneční brýle Amélia Yellow
-59%

468 192 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Žlutý rám, se zlatými nožičkami a třpytivými aplikacemi, tmavé kouřové skla. Elegantní styl brýlí ušitý na míru, aby dokonale reprezentoval krásné ženy. Speciálně se hodí vhodné pro čtvercový typ obličeje, pokud takový máte pak jsou kulaté a oválné rámy pro Vás nejideálnější volbou. Skla mají U..

 
Sluneční brýle Block Yellow
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Velké, moderní bezámové brýle se žlutými prúsvitnými skly a bílými nožičkami , díky nim jednoznačně vyniknete. Jsou vhodné pro pány i dámy, který mají rádi extravaganci a nebojí se být středem pozornosti. Oblíbený tvar u osbností světového společenského života, hudebníků, herců a umělců. UV filtr..

 
Sluneční brýle Crossbar Cat Eyes Dark Blue
-57%

598 263 Kč Cena bez DPH: 219 Kč

Mají modré polarizační skla a černý rám, ve tvaru Cat Eye tedy kočičí. S Crossbar tyčkou, která elegantně překrývá vrch skel. Moderní, stylové sluneční brýle pro dámy a slečny ušité na míru, aby dokonale reprezentovaly vaši ženskost. Tyto asymetrické brýle opticky zúží tvář zejména ženám s kulatým ..

 
Sluneční brýle Flat Shield Orange
-49%

364 187 Kč Cena bez DPH: 156 Kč

Velké, bezrámové s oranžovo červenými zrcadlovými skly , zdobené zlatou aplikací na nožičkách. Tento styl je oblíbený iu světových osobností různého druhu a určitě v nich vyniknete i vy! Výška skel: 5,6 cm Šířka skel: 7 cm Délka čela rámu: 15 cm Délka nožiček: 14,5 cm Skla mají UV filtr ..

 
Sluneční brýle Flat Shield Yellow
-49%

364 187 Kč Cena bez DPH: 156 Kč

Žluté, průsvitné, velké bezrámové skla, zdobené stříbrnou aplikací na nožičkách. Pokud máte rádi netradiční doplňky, takové stylové okulaire můžete vidět na očích hudebníků, herců, osobností a celebrit vy v nich určitě vyniknete také! Výška skel: 5,6 cm Šířka skel: 7 cm Délka čela rámu: 15 cm..

 
Sluneční Brýle Keyhole Round Black
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Moderní provedení klasického tvaru s černými skly a stříbrnými, vzorovanými nožičkami . Jsou charakteristické středním můstkem evokujícím klíčovou dírku. Zajímavé brýle pro vás, kteří máte rádi extravaganci a hledáte něco zajímavého. Takový typ brýlí byl hitem v 60. a 70. letech a dnes se trend vra..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Blue
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Brýle s modrými zrcadlovými skly, modrým rámem a zlatými nožičkami . Charakteristické jsou spojením můstkem, které evokuje tvar klíčové dírky a kulatými skly. Pro lidi, kteří mají rádi extravaganci a zajímavé kúsky.Takýto typ brýlí byl hitem v 60. a 70. letech a dnes se vrací v plné síle. Dalo by s..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Green
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Brýle mají zelené skla a zelený rám ozdobné zlatými nožičkami . Zajimavé jsou kulatými skly, které jsou propojeny můstkem ve tvaru klíčové dírky. Takový typ byl hitem v 60. a 70. letech a dnes se vracejí v moderních podobách. Dalo by se říci, že tento styl je nesmrtelný. Mají UV filtr 400 pro s..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Pink
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

S růžovými skly, růžovým rámem a zlatými nožičkami si je jistě budou vybrat primárně ženy. Ty které mají rády extravaganci a nebojí se být středem pozornosti. Jsou zajímavé kulatými skly, které jsou uprostřed propojeny tvarem evokujícím klíčovou dírku. Takový typ brýlí byl hitem v 60. a 70. lete..

 
Sluneční brýle Keyhole Round Purple
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Mají fialové skla, fialový rám a zlaté nožičky . Kulaté skla spojené můstkem evokujícím tvar klíčové dírky. Takový typ byl hitem v 60. a 70. letech, ale dnes se vrací. Proto můžeme říci, že tento styl je nesmrtelný. Brýle mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu očí a CE certifikát v souladu s d..

 
Sluneční brýle Mono Blue
-39%

390 239 Kč Cena bez DPH: 199 Kč

Bezrámové, průsvitné modré brýle. Moderní, svěží design vytváří pocit jednolitého kusu. Pokud hledáte zajímala letní doplněk pak jsou ideální pro vás. Parametry a rozměry Barva skel: modré Typ skel: průhledné  Výška skel: 5,4 cm Šířka skel: 6,5 cm Délka čela rámu: 14 cm Délka nož..

 
Sluneční Brýle Mono Transparent
-39%

390 239 Kč Cena bez DPH: 199 Kč

Stylové, průsvitné, bezrámové brýle. Zajímavý a stylový doplněk, brýle sice nemají tmavá skla ani dioptrie, zato mají UV filtr, který chrání vaše oči. Designový kousek pro každého kdo žije s módou. Barva skel: průsvitná Typ skel: průhledné  Výška skel: 5,4 cm  Šířka skel: 6,5 cm D..

 
Sluneční brýle Adam Drive polarizační
-59%

Hipsters

rating

468 193 Kč Cena bez DPH: 160 Kč

Hnědé skla, hnědý rám, vhodné pro řidiče do auta na řízení Kolekce Adam Drive je vhodná pro pány, kteří mají rádi eleganci. Brýle s hnědými polarizačními skly se skvěle hodí za volant. Můžete je vzít k obleku na obchodní schůzku, nebo k neformálnímu oblečení když jdete na pivo s kamarády. Param..

 
Sluneční brýle Hipster Green
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Stylové, moderní sluneční brýle, mají zelené průsvitné skla a zlatý rám . Určitě oživí Vás letní outfit. Některým lidem dokonce vyhovují i večer. Jsou kulatého tvaru a vhodné pro dámy a pány, i když svou velikostí sednou hladově na užší obličeje . Pokud máte rádi stylové a jedinečné doplňky jednoz..

 
Sluneční brýle Hipster Pink
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Se svěžím, moderním designem, mají kulatý tvar růžové průsvitné skla a zlatý rám určitě oživí Vás letní outfit. Jsou vhodné pro dámy i pány, ale svou velikostí jsou předurčeny spíše pro užší obličej . Barva rámu: zlatá Barva skel: růžová  Typ skel: & nbsp; průhledné Výška skel: 5 ..

 
Sluneční brýle Hipster Yellow
-45%

390 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Moderní brýle se svěžím designu mají žluté průsvitné skla a stříbrný rám . Žluté skla jsou vhodné i na řízení za snížené viditelnosti. Jsou vhodné pro dámy a pány s užšího tváří , kteří mají rádi jedinečné doplňky. Barva rámu: stříbrná Barva skel: žlutá Typ skel: průhledné Výška skel: 5 c..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Driver polarizačné
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Hnědé kouřové skla a hnědý rám, tato elegantní kombinace je, jak to již z názvu vyplývá jako stvořená do auta na řízení . Je to hlavně díky tomu, že mají kouřové skla, hnědé barvy, které nejsou příliš tmavé a hnědá zaručuje minimální zkreslení barev. Zároveň polarizační skla zaručí lepší vidění...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Adventure polarizační
-50%

546 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Nasaďte si je a vydejte se vstříc novým dobrodružstvím. Skvělá kombinace zelených skel a zlatého rámu z nich dělá stylový doplněk a kvalitní polarizační skla nezklamou při ochraně Vašeho zraku. Hodí se pro muže i ženu, jsou lehké a to váhou i vizuálně. Představte si, jak se s nimi procházíte po sl..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Ocean polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Modro-fialové skla zrcadlovky, stříbrný rám, jsou ideální pro volný čas, sport, k vodě i na hory. Budou líbit všem, kteří hledají modré pilotky, ale chtějí něco trochu zajímavější. Oblíbená kombinace barev a univerzální využití z nich dělají brýle, které vás nezklamou při žádné příležitosti. K eleg..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Royal polarizační
-55%

Hipsters

rating

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Model royal je zajímavý královskou kombinaci barev a to zlatého rámu a modrých zrcadlových skel. Mezi polarizačními zrcadlovkami patří k nejoblíbenějším modelem. Mají dostatečně tmavá skla a proto vás spolehlivě ochrání při procházkách a aktivitách na silném slunci a navíc vám nikdo neuvidí do očí...

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Hunter polarizační
-55%

546 246 Kč Cena bez DPH: 205 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené polarizační skla a stříbrný rám . Jsou vhodné pro volný čas, sport, k vodě a na hory. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Flame polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Polarizační zrcadlovky, mají žluto-červené skla a zlatý rám , jsou vhodné pro sport a volný čas. Model Flame v barvách plamene evokuje léto, vášeň a život. Jsou to úžasné brýle na léto, vypadají dobře a polarizační skla spolehlivě ochrání váš zrak. Parametry a rozměry modelu Flame: Určení: pán..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Sun polarizační
-61%

546 215 Kč Cena bez DPH: 179 Kč

Mají žluto-červené skla polarizčné skla a stříbrný rám , jsou to zrkladovky určeny pro volný čas a sport. Blokují horizontálně záření a tak do oka proniká pouze vertikální světlo, díky čemuž můžete vidět jasněji a oči jsou chráněny před škodlivým zářením. Umožňují tak absolutní viditelnost bez osln..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Bronze
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

S extra velkými hnědými skly a bronzovým, až zlatým rámem. Neměly by vám chybět v létě u moře, při procházkách na pláži, či opalování ale ani v zimě na horách. Jsou univerzální a proto se hodí jak pro dámy, tak i pro pány. Barva rámu: bronzové /zlaté Barva skel: hnědá Typ skel: kouřové Vý..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Indigo
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké, modro-fialové skla, stříbrný rám, zrcadlovky Svítí venku slunce a vy mhouřit oči? Tak noste naše pilotky z řady Aviator Big, které sedí i lidem, pro které je klasický rozměr primalý.Majú modro-fialové zrcadlová skla stříbrný rám Další důležité údaje: Barva rámu: stříbrná Barva ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Big Red
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Extra velké zrcadlovky, žluto-červené skla, zlatý rám Už je nejvyšší čas vyzbrojit se proti slunečním paprskům. Navíc minimálně jeden výrazný kousek by měl mít každý. Proto Vám nabízíme populární barevné zrcadlovky s extra velkými skly. S těmito brýlemi budete za hvězdu. Parametry a rozměry B..

 
Sluneční brýle Aviator Square Black
-50%

Hipsters

rating

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Mají černé skla a stříbrný rám , hranatá spodní část brýlí jim dává elegantnější nádech jako u klasického tvaru. V černé barvě by vám neměly chybět, protože se výborně nosí a hodí ke všec druhem oblečení. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Blue
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Modré průsvitné skla a stříbrný rám , netradičně málo zaoblený tvar aviator je spojením módy a elegance. Tyto sluneční brýle vám sluší, budete je nost rádi, díky jejich lehkosti a svěžímu designu. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašeho zraku a CE certifikát v souladu s direktivou Ev..

 
Sluneční brýle Aviator Square Pink
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Brýle mají růžové průsvitné skla a zlatý rám . Opravdu zaujímvý tvar aviator, který je mnohem méně zaoblený než je běžně zvykem. Mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC a standardem Pr-EN1836: 205 ..

 
Sluneční brýle Aviator Square Yellow
-50%

364 184 Kč Cena bez DPH: 153 Kč

Žluté průsvitné skla a stříbrný rám vás dostanou. Netradičně málo zaoblený tvar aviator, s téměř rovnou spodní hranou. V těchto brýlích jednoznačně vyniknete.  Brýle mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu vašich očí a CE certifikát v souladu s direktivou Evropských společenství 88/686 /EEC ..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Blue
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Modré zrcadlová skla a stříbrný rám , dělají z těchto brýlí oblíbený model. Desetiletími ověřený tvar, který se těší stále větší oblibě, díky své univerzálnosti. Jsou na trhu v různých podobách, již od roku 1936, i když jejich popularita začala prudce růst až v 70. let, kdy se začaly objevovat ve fi..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Gold
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Hnědé kouřové skla, zlatý rám Chcete vypadat skvěle, i když Vám do očí bude svítit slunce? Máme pro Vás tento parádní kousek, ve kterém budete vypadat super vždy a všude. Pilotky Aviator Gold mají hnědé kouřové skla a tenký zlatý rám. Další důležité údaje: Barva rámu: zlatá Barva skel: hn..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot Green
-51%

312 153 Kč Cena bez DPH: 127 Kč

Tyto zrcadlovky mají zelené skla a tenký stříbrný rám .Sklá mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou unisex, takže jsou skvělým módním doplňkem a tou správnou volbou pro ochranu očí v každém ročním období. Parametry a rozměry: Barva rámu: stříbrná Barva skel: ze..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS blue
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Mají modré skla a zlato-modrý rám . Jde o menší brýle vhodné na malé obličeje, tedy pro dámy, případně pro děti. Jsou měkké a pružné. Parametry a rozměry: Určení: dámské, dětské Barva rámu: modro-zlatá Barva skel: modrá Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délk..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS green
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Zeleno-modré skla, zeleno-zlatý rám Malé brýle XS jsou na užší, menší typy obličeje, nebo pro děti. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Pilotky jsou univerzální a dobře vypadají. Barva rámu: zeleno-zlatá Barva skel: zeleno-modrá Typ skel: zrcadlové Výška..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Purple
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Mají fialové zrcadlová skla a černý rám s šedými nožičkami. Menší, pružné brýle se hodí na užší obličeje, tedy jsou primárně určeny jako dámské nebo dětské. Spolehlivý UV filtr 400 ochrání váš zrak. Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čela rámu: 14 cm Délka nožiček: 12,5 cm CE ce..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Red
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Malé a pružné, zrcadlovky mají červené skla a červený rám . Svými rozměry budou sedět na dámskou, nebo dětskou tvář. Ochranu očí na slunci zajistí Uv filtr. Barva rámu: červená /zlaté nožičky Barva skel: červená Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čela rámu: 1..

 
Sluneční brýle Aviator Pilot XS Yellow
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Menší, pružné okuiare se žlutým rámem a světlo zelenými zrcadlovými skly. Ideální sednou na dámskou a detstkú tvář. Spolehlivou ochranu vašeho zraku, zajišťují skla s UV filtrem. Barva rámu: žlutá /zlatá Barva skel: zelená Typ skel: zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Šířka skel: 6 cm Délka čel..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Black
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Černé skla, černý rám Brýle z kolekce Aviator Lady evokují francouzskou eleganci a módní povědomí. Jsou symbolem mládí, stylu , romantiky a půvabu jako z uměleckého díla. Černá barva je základ každého šatníku a totéž platí i při doplňcích. A k se tedy neumíte rozhodnout, jakou barvu chcete, t..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Blue dámské
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Modré kouřové skla, zlatý rám Slunce v obličeji, sexy sukně, rozpuštěné vlasy ak tomu stylové okuliare.Z této kolekce jsou jednoznačnou kombinací módy a elegance. Jsou symbolem mládí, romantiky a půvabu jako z uměleckého díla. Barevné brýle výborně oživí Váš outfit. Parametry a rozměry: Barva r..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Green
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Brýle si určitě oblíbí ne jedna dáma. Jsou v zajímavé zelené barvě se stříbrným rámem. O zelené barvě se říká, že je symbolem přírody. S nimi nešlápnete vedle. Elegantní styl ušitý na míru, aby měl dokonale nadčasový design. Jsou symbolem mládí, romantiky, stylu a půvabu jako z uměleckého díla. Bare..

 
Sluneční brýle Aviator Lady Yellow
-51%

364 179 Kč Cena bez DPH: 150 Kč

Žluté kouřové skla, stříbrný rám Brýle z kolekce Aviator Lady jsou skvělou kombinací módy a elegance. S nimi nešlápnete vedle. Elegantní styl ušitý na míru, aby dokonale reprezentoval nadčasový design. Jsou symbolem mládí, romantiky, stylu a půvabu jako z uměleckého díla. Barevné brýl..

 
Sluneční brýle Premium Black polzarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Černé skla, černý rám z materiálu TR90, vhodné do auta na řízení Model Premium Black je zajímavý díky rámu ze speciálního materiálu TR90, který má výborné vlastnosti, je lehký, odolný, pružný a pevný zároveň . To zaručuje dlouhou výdrž brýlí. Budete překvapeni, jak příjemné jsou na nošení. Jsou zá..

 
Sluneční brýle Premium Blue polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Prémiová kvalita s modrými polarizačními skly a modrým rámem a detaily zlaté barvy. Materiál TR90 je překvapivě lehký, pružný a pevný zároveň. Spolehlivé brýle do každé situace. Barva rámu: modrá Typ rámu: TR90 Barva skel: modrá Typ skel: polarizační, zrcadlové Výška skel: 4,9 cm Ší..

 
Sluneční Brýle Premium Cofee polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Hnědé kouřové skla, kávově-hnědý rám z materiálu TR90, vhodné na řízení model je zajímavý a velmi oblíbený díky rámu z materiálu TR90. Jedná se o měkčeného plast, který je dostatečně tuhý, odolný a zároveň pružný. Díky němu jsou brýle velmi příjemné na dotek, lehké a dobře se nosí, ale zároveň dlo..

 
Sluneční brýle Premium Purple polarizační
-46%

Hipsters

rating

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Hnědé kouřové skla, fialový rám, vhodné do auta na řízení Model který je zajímavý i elegantní zároveň. Špičkový materiál TR90 zajistí pohodlné nošení, dostatečnou pevnost i pružnost zároveň a přičemž stále zůstávají velmi snadné. Polarizační kouřové skla zas potěší za voláte a při aktivitách na os..

 
Sluneční brýle Premium Tyrkys polarizační
-46%

494 270 Kč Cena bez DPH: 225 Kč

Černé skla, tyrkysový rám Prémiová kvalita s černými polarizačními skly a tyrkysovým rámem se zlatými doplňky jsou stylový módní doplněk. Důležité údaje: Barva rámu: tyrkysově modrá Typ rámu: TR90 Barva skel: černá Typ skel: polarizační, kouřové Výška skel: 4,9 cm Šířka siek..

 
Sluneční brýle Rockstar Day
-46%

312 169 Kč Cena bez DPH: 141 Kč

S modelem Rockstar Day určitě zabodujete! & Nbsp; Jsou zajímavé díky kombinaci bílého rámu s černými skly, navíc sluneční brýle s velkými skly jsou každým rokem populárnější.  Parametry a rozměry modelu Rockstar Day Barva rámu: bílý rám Barva skel: černé skla Typ skel: kouř..

 
Sluneční brýle Clubmaster Brown
-55%

312 140 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Mají hnědé kouřové skla a hnědý rám Jsou sofistikovanou alternativou klasických modelů, jednoduše stylová elegance. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou desetiletími ověřenou klasikou, která je stále oblíbenější. Parametry a rozměry: Barva rámu: hnědá B..

 
Sluneční brýle Lenonky
-41%

364 218 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Populární sluneční brýle Lennnky s kovovými obroučkami inspirované zpěvákem Johnem Lennonem z britské skupiny Beatles. Brýle mají hnědé kouřové skla a hnědý rám a speciální dvojité panty, které zajistí, že vám určitě sednou. Stylové a nepřehlédnutelné, jsou stále žádané a navíc jsou UNISEX Skla..

 
Sluneční brýle Retro Bold Flower
-72%

458 130 Kč Cena bez DPH: 108 Kč

Stylové modely jsou hitem tohoto léta! Brýle mají černé kouřové skla a hrubý růžový květinový rám . Nožičky ve tvaru šipky jsou zlaté barvy Jsou vyrobeny z kvalitního pevněn plastu s kovovými panty pro dlouhou životnost.  Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zář..

 
Sluneční brýle Wayfarer Classic Green
-44%

221 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Zelené skla zrcadlovky, černý lesklý rám Stylové brýle Wayfarer, s retro lookem ochrání vaše oči a jsou skvělý módní doplněk. Jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého plastu pro dlouhou životnost. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Přilákejte pohledy kdekoliv, dík..

 
Sluneční brýle Wayfarer Classic Brown
-44%

221 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Hnědé kouřové skla, hnědý rám Jsou stylový módní doplněk a výborná ochrana vašeho zraku. Brýle jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého plastu pro dlouhou životnost. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou unisex a navíc s retro lookem. Přilákejte pohledy kdekoliv..

 
Sluneční brýle Wayfarer Classic Tortoise
-44%

221 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Hnědé kouřové skla, hnědý tortoise rám Brýle jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého plastu pro dlouhou životnost. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou unisex s retro lookem. Přilákejte pohledy kdekoliv, díky klasice, která sedne každému. Parametry a rozměry..

 
Sluneční brýle Wayfarer Fancy Rose
-44%

221 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Černé skla, bledě rám Barevné modely z řady Fancy se skvěle hodí k letnímu tričku, sukni spolu s riflové bundy . Barvy letos prostě letí. Další důležité údaje: Barva rámu: světle růžová (lesklá) Barva skel: černá Typ skel: & nbsp; kouřové Výška skel: 4,9 cm Šíř..

 
Sluneční brýle Wayfarer Duo Green
-44%

221 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Černo-zelený rám, černé kouřové skla Barevné sluneční brýle jsou trendy módním doplňkem a vhodný model umí výborně oživit Váš outfit. Zda máte na sobě plavky nebo svetr, je to jedno - buďte stylový! Dvoubarevné Wayfarer s černo-zeleným lesklým rámem se stříbrnými doplňky a černými kouřovým..

 

86 Cena bez DPH: 72 Kč

Praktický obal na brýle, který je pevný a zaručeně ochrání Vaše brýle koupeno od nás od škrábanců a otisků prstů. Obal je vhodný i jako dárková krabička v níž podařil brýle. Obal je z ekokůže a uvnitř potažený hladkým červeným elegantním semišem. Rozměr obalu: délka: 15,5 cm, šířka: 7 cm, výška..

 

26 Cena bez DPH: 21 Kč

Toto látkové černé pouzdro bezpečně ochrání Vaše brýle. Koho by přece neštvalo mít otisky prstů, či nebodaj škrábance na nových brýlích?  Rozměr obalu: dĺžka- 17 cm, šírka- 9,5 cm..

 

26 Cena bez DPH: 21 Kč

Jemné látkové pouzdro na brýle, šedé barvy . Prodlužte si životnost svých oblíbených brýlí, zároveň ho víte použít i jako hndričku kterou přeleštit skla, abyste měli stále pořádný výhled na svět. Rozměr obalu: dĺžka- 17 cm, šírka- 9,5 cm..

 
Zobrazuji 1 až 62 z 62 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!