Shamballa náramky

magnifier

Shamballa náramky

Jsou originální, moderní a ručně vyráběné náramky prvotřídní kvality. Jsou inspirovány tradicemi Tibetu - kolekce Hipsters.sk přináší originální materiály - české krystaly a leštěný magnetit. Nabízíme Vám ve více variantách.

Shamballa náramek New York
-43%

366 210 Kč Cena bez DPH:173 Kč

Černá Shamballa je krásným doplňkem. Kombinuje 11 prvotřídních 10 mm velkých korálků s malými českými minikryštálmi, se 6 korálky z leštěného magnetitu. Náramek má nastavitelné vázání . Je vyroben v unisex provedení, takže se hodí každému. Shamballa náramek je spojením šperku a tradice. Inspirov..

Shamballa náramek Versailles
-52%

366 177 Kč Cena bez DPH:147 Kč

Kombinuje 9 barevných korálků v jiskřivé barvě šampaňského s průměrem 10 mm a 6 magnetitové korálky pro dokonalý dojem. Navíc má dvojité černé vázání, díky kterému se přizpůsobí Vašemu zápěstí.  Jednou z vlastností Shambally je skutečnost, že v sobě obsahuje několik léčivých energií. Jedná se ..

Náramek Slovensko
-65%

366 131 Kč Cena bez DPH:108 Kč

Elegantní náramek v barvách české vlajky bílá, modrá, červená je určen pro každého, kdo je Slovák a je hrdý na svůj původ. Je to výborný dárek při odchodu do zahraničí, hodí se na běžné nošení i sportovní události. Má dvojité vázání, proto se přizpůsobí téměř každému obvodu ruky, od dítěte až po d..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)

Zvolená možnost není skladem. Zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Jméno
E-mail
Telefon
Komentáře