Shamballa náramky

Shamballa náramky

Jsou originální, moderní a ručně vyráběné náramky prvotřídní kvality. Jsou inspirovány tradicemi Tibetu - kolekce Hipsters.sk přináší originální materiály - české krystaly a leštěný magnetit. Nabízíme Vám ve více variantách.


Shamballa náramek New York
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Černá Shamballa je krásným doplňkem. Kombinuje 11 prvotřídních 10 mm velkých korálků s malými českými minikryštálmi, se 6 korálky z leštěného magnetitu. Náramek má nastavitelné vázání . Je vyroben v unisex provedení, takže se hodí každému. Shamballa náramek je spojením šperku a tradice. Inspirov..

 
Shamballa náramek Rose
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Růžová Shamballa je krásným doplňkem. Kombinuje 9 prvotřídních 10 mm velkých korálků s minikryštálmi, se 6 korálky z leštěného magnetitu. Náramek mánastaviteľné vázání. Je vyroben hlavně pro ženy a slečny. Shamballa náramek je spojením šperku a tradice. Inspirovaný buddhistickými a tibetskými trad..

 
Shamballa náramek Marrakech
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Výrazný červený náramek Shamballa Marrakach kombinuje 9 velkých barevných korálků vykládaných minikrištáľmi s průměrem 10 mm a 6 leštěných magnetitové korálků. Náramek má dvojité černé vázání, čili si ho přizpůsobíte na Vaše zápěstí.  Shamballa v sobě obsahuje několik dalších léčivých energií..

 
Shamballa náramek Versailles
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Kombinuje 9 barevných korálků v jiskřivé barvě šampaňského s průměrem 10 mm a 6 magnetitové korálky pro dokonalý dojem. Navíc má dvojité černé vázání, díky kterému se přizpůsobí Vašemu zápěstí.  Jednou z vlastností Shambally je skutečnost, že v sobě obsahuje několik léčivých energií. Jedná se ..

 
Shamballa náramek Dublin
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Kombinuje 9 barevných korálků v zelené barvě s průměrem 10 mm a 6 magnetitové korálků pro dokonalý dojem.  Díky dvojitému černému vázání se přizpůsobí přesně Vašemu zápěstí.  Pracuje s harmonizujícími vibracemi univerzální vesmírné energie . Tyto vibrace očišťují a podporují život jako ta..

 
Shamballa náramek Heaven
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Tyrkysový náramek Shamballa Heaven kombinuje 9 velkých třpytivých korálků vykládaných minikrištáľmi s průměrem 10 mm a 6 leštěných magnetitové korálků. Náramek má dvojité černé vázání, díky kterému ho přizpůsobíte Vašemu zápěstí.  Pozoruhodnou vlastností Shambally je skutečnost, že v sobě obs..

 
Náramek Slovensko
-65%

364 130 Kč Cena bez DPH: 108 Kč

Elegantní náramek v barvách české vlajky bílá, modrá, červená je určen pro každého, kdo je Slovák a je hrdý na svůj původ. Je to výborný dárek při odchodu do zahraničí, hodí se na běžné nošení i sportovní události. Má dvojité vázání, proto se přizpůsobí téměř každému obvodu ruky, od dítěte až po d..

 
Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)