Sluneční brýle Clubmaster

Sluneční brýle Clubmaster

Tvar Clubmaster vychází z brýlí nazvaných "browline", v češtině by se daly nazvat obočnicové, protože linka nad očima jejich zvýrazňuje podobně jako obočí oči, pouze z vrchní strany. První modely se objevily kolem roku 1950 a zažili období velké popularity. Později se vrátili v 80tých letech aa opravdu oblíbené se staly po roce 2010. Momentálně patří mezi vyhledávané sluneční brýle. Tradičně se vyráběly v kombinaci platu a kovu, ale my už máme v nabídce i dřevěné modely. Nelze jim odpružené nekonvenční styl, skrytý do decentní elegance. Často je lze vidět ve filmech i na očích světových osobností. Nabízíme různé barvy skial a rámů, také materiály a proto najdete model, který sedne právě vám.


Sluneční brýle Clubmaster Brown
-55%

311 140 Kč Cena bez DPH: 117 Kč

Mají hnědé kouřové skla a hnědý rám Jsou sofistikovanou alternativou klasických modelů, jednoduše stylová elegance. Skla mají UV filtr 400 pro spolehlivou ochranu před slunečním zářením. Jsou desetiletími ověřenou klasikou, která je stále oblíbenější. Parametry a rozměry: Barva rámu: hnědá B..

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Zvolená možnost není skladem. Zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Jméno
E-mail
Telefon
Komentáře