TATRASVIT SVIT - SOCKS

Společnost TATRASVIT je známá svou pletařských výrobou ve městě Svit již 80 let. Její vznik se nejenže datuje od roku 1934, ale také se spojuje se jménem českého podnikatele Tomáše Bati, který je zakladatelem firmy. Bezprostředním pokračovatelem této pletařské tradice ve Svitu se stal TATRASVIT SVIT - SOCKS, as Tato značka kooperuje s více světovými značkami jako například Hugo Boss, Alain Delon, Lacoste a jiné, prostřednictvím čehož exportuje svou výrobu do Rakouska, Německa, Francie, Švýcarska a Švédska. Výrobky této značky pokrývají široký výběr dámských, pánských i dětských ponožek určených pro různé společenské účely. Tato produkce je známá i svou kvalitou, která je reprezentována přírodními materiály bavlny, vlnou a moderními syntetickými materiály. Firma je od roku 1999 držitelem certifikátu ISO 9001, což potvrzuje její kvalitativní rozměr.


rating

101 Kč Cena bez DPH: 84 Kč

Bavlněné ponožky s oblíbeným vzorem kostky v modré a šedé barvě. Stylový kousek, se kterým nešlápnete vedle, zda jste muž, nebo žena. Pro svoji univerzálnost jsou také vhodným dárkem. Mají komfortní lem, který se perfektně přizpůsobí noze. Jsou pohodlné a příjemné na dotyk.Bavlna je hlavní přírodn..

 
rating

101 Kč Cena bez DPH: 84 Kč

Extravagantní kousek a nejvýraznější z modelů Saso. Ponožky které jsou výrazně a budou svítit z vašich bot. Jsou pohodlné a příjemné na dotek a na na nošení. Rádi si je obouvají dámy i pánové. Bavlna je hlavní přírodní textilní surovinou, která se vyznačuje ideálním souhrnem vlastností pro její p..

 
rating

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Černé ponožky s elegantním, červeným vzorem. Z exkluzivní kolekce s antibakteriální úpravou mají komfortní lem a řetízkovou špici. Uzavření špice je zpracováno tak, aby byl spoj při nošení komfortní a netlačil na prsty. Řetízkování špice vytváří velmi plochý šev, při kterém jsou jednotlivě propojeny..

 
Ponožky Walker's DOTZ Bright
-27%

169 Kč 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Barevné, stylové sportovní ponožky s puntíky. Vhodné na každý den, do každého počasí. Mají vysoký podíl bavlny, který zajišťuje dobrou savost i při extrémních aktivitách, hřejivost, komfort ve sportovních botách i ve vztahu k pokožce. Prodlouženou životnost výrobku zaručuje zpevněná pata a špice. ..

 
rating

156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Ponožky z exkluzivní kolekce Walker's Rainbow s antibakteriální úpravou mají komfortní lem a řetízkovou špici. Uzavření špice je zpracováno tak, aby byl spoj při nošení komfortní a netlačil na prsty. Řetízkování špice vytváří velmi plochý šev, při kterém jsou jednotlivě propojeny naproti sobě ležící..

 
Ponožky Walker's ružový Diagram
-19%

156 Kč 127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Růžové designové ponožky z exkluzivní kolekce Walker's Rainbow s antibakteriální úpravou mají komfortní lem a řetízkovou špici. Uzavření špice je zpracováno tak, aby byl spoj při nošení komfortní a netlačil na prsty. Řetízkování špice vytváří velmi plochý šev, při kterém jsou jednotlivě propojeny n..

 
rating

101 Kč Cena bez DPH: 84 Kč

Puntíkované ponožky nezklamou zadních dámskou, ani pánskou nohu. Vrch je tečkovaný, následují jemné proužky a pokačuje tmavé chodidlo s červenou špičkou. Bavlna je hlavní přírodní textilní surovinou, která se vyznačuje ideálním souhrnem vlastností pro její použití při výrobě textilních výrobků. Vyz..

 
Ponožky Gugo Tatrasvit žlté
-39%
rating

101 Kč 62 Kč Cena bez DPH: 52 Kč

Bavlněné a stylové, puntíkované ponožky žluté barvy ozdobené pásky níže, s elegantním středem a špičkou. Tyto se hodí na každou nohu dámskou i pánskou. Vykročte s úsměvem do nového dne. Žlutá je barva slunce, pláže a radosti. Bavlna je hlavní přírodní textilní surovinou, která se vyznačuje ideální..

 
Ponožky Tatrasvit Sovan modré
-39%

101 Kč 62 Kč Cena bez DPH: 52 Kč

Veselé ponožky, poseté malými roztomylými sovičkami. Potěší a vykouzlí úsměv na tváři. Bavlna je hlavní přírodní textilní surovinou, která má ideální souhrn vlastností pro její použití při výrobě textilních výrobků. Vyznačuje se vhodnou pevností, pružností, tažností, dobrými tepelně izolačními sch..

 
rating

101 Kč Cena bez DPH: 84 Kč

Veselé ponožky ozdobené roztomilými sovičkami. Kvalitní a pohodlné, v atraktivní zelené barvě. Bavlna je hlavní přírodní textilní surovinou, je ideálním souhrnem vlastností pro její použití při výrobě textilních výrobků. Vyznačuje se vhodnou pevností, pružností, tažností, dobrými tepelně izolačními..

 
Ponožky Tatrasvit Sovan žluté
-24%

101 Kč 78 Kč Cena bez DPH: 65 Kč

Kvalitní, žluté ponožky poseté roztomilými sovička. Velmi příjemné a pohodlné na nošení. Zajímavé barevné ponožky s milým motývom. Malou komfortní lem, který se výborně přizpůsobí lýtku a vůbec netlačí právě naopak ani ho nebudete cítit. Bavlna je hlavní přírodní textilní surovinou, která je známá..

 

60 Kč Cena bez DPH: 50 Kč

Klasické ponožky žluté barvy ze 100% bavlny! Kvalitní, bavlněné a velmi pohodlné. Bavlna je hlavní přírodní textilní surovinou, která má ideální súhrnon vlastností pro její použití při výrobě textilních výrobků. Vyznačuje se vhodnou pevností, pružností, tažností, dobrými tepelně izolačními schopnost..

 
Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)

Zvolená možnost není skladem. Zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Jméno
E-mail
Telefon
Komentáře