Happy Socks

Happy Socks vznikly ve Švédsku v roce 2008, kdy se zakladelia značky Viktor Tell a Mikael Soderlindh rozhodli změnit jeden z nejobyčejnějších módních doplňků na předmět, který bude vnášet do každodenního života trochu radosti a barevnosti. Happy Socks vyrábí barevné pletené ponožky v téměř nekonečném řadě vzorů a obrovském spektru barev. Jejich ponožky jsou známé vtipem a šarmem, grafickými motivy, či odvážnými proužky, které promění obyčejné ponožky na jedinečný dizajnovný doplněk.


338 Kč Cena bez DPH: 282 Kč

Červené ponožky s barevnými dolary. Zpestřete si své ráno a vyčarujte úsměv na tváři svému okolí veselým obutím týchto originálnych ponožek.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: červená, růžová, žlutá, modráUrčení: pánske, dámske..

 

363 Kč Cena bez DPH: 302 Kč

Ponožky Flower od Happy Socks jsou součástí exkluzivní kolekce Andy Warhol, která oslavuje tvůrčí dědictví legendárního umělce. Ponožky jsou vyrobeny podle originální série z roku 1964. Zdánlivě nevinný tisk dokonale oživí Váš outfit svými nápaditými barvami. Dostupné ve velikostech pro dámy i pány...

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Začni den s úsměvem, obleč si tyto ponožky od Happy Socks a rozdávej dobrou náladu i dál! Ponožky s růžovými banány zaručeně každému vykouzlí úsměv na tváři. Díky těmto ponožkám budeš vždy originální a stylový!Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: fialováUrčení: pánské, dámské..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Puntíkované ponožky pro pány a dámy, které preferují barevné doplňky.  Zpestřete si své ráno a vyčarujte úsměv na tváři svému okolí veselým obutím týchto originálnych ponožek.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: modrá, červená, černá, bordová, zelenáUrčení: pánske, dámske..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Barevné, tyrkysové sportovní ponožky od legendární švédské značky s velkými tečkami, zlepší váš výkon i náladu. Složení: 79% česaná bavlna, 14% polyamid, 6% elastodien 1% elastan Barva: tyrkysová, růžová, žlutá, bílá Určení: pánské, dámské..

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Jste mlsoun? Chutné ponožky se sladkými bonbony budou pro Vás skvělou terapií! Energizující modrá barva ponožek s motivem lízátek, bonbonů, zda žvýkaček Vám zaručeně osladí Váš den.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: modráUrčení: pánské, dámské..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Farebné ponožky se zdravými pochoutkami mrkvičkami.  Zpestřete si své ráno a vyčarujte úsměv na tváři svému okolí veselým obutím týchto originálnych ponožek.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: modrá, oranžováUrčení: pánske, dámske..

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Pro všechny, kterým hudba proudí v žilách! Tyto funky ponožky jsou pro ty, kteří se pohybují v hudebním světě. Originální a stylové ponožky, v nichž zazáříš. Zpestřete si své ráno a vyčarte úsměv na tváři svému okolí.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: modráUrčení: pánské, dám..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Žluté ponožky, s růžovými puntíkovanými skvrnami, legendární veselé značky vypadají fantasticky. Úsměv nemine vás, ani vaše okolí. Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: žlutá, růžová, černá Určení: pánské, dámské..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Proužkované ponožky pro pány a dámy, které preferují barevné doplňky.  Zpestřete si své ráno a vyčarujte úsměv na tváři svému okolí veselým obutím týchto originálnych ponožek.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: modrá, červená, černáUrčení: pánske, dámske..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Puntíkované ponožky Happy Socks Dot Color - šedé Máte dnes veselou náladu? Tak si zpestřete svůj den ještě více! Barevné tečky dodávají život klasickým šedým ponožkám. Veselé ponožky značky Happy Socks jsou vyrobeny z kvalitní česané bavlny, díky čemuž jsou krásně měkké a prodyšné. Složení: 85% čes..

 
Ponožky Happy Socks Five Color - fialové
-41%

208 Kč 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Ponožky Happy Socks Five Color - fialové Rozlučte se se smutnými černými ponožkami! Hipsters.sk Vám přináší Happy Socks, které jsou opakem nudných běžných ponožek a dělají z nich módní doplněk se stylovými vzory a zajímavými barevnými kombinacemi, který si zamilujete. O Happy Socks Happy Socks vzni..

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Chybí jiskra tvé zásuvce s ponožkami? Doplň ji o tyto ohnivé ponožky! Černá barva s poutavými vzory barevných plamenů tvůj šatník zaručeně roziskrí. Díky těmto ponožkám budeš vždy originální a stylový!Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: černáUrčení: pánské, dámské..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Farebné ponožky s hamburgery a hranolky.  Zpestřete si své ráno a vyčarujte úsměv na tváři svému okolí veselým obutím týchto originálnych ponožek.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: fialová, zelená, žlutáUrčení: pánske, dámske..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Modré ponožky s hvězdami pro pány a dámy, které preferují barevné doplňky.  Zpestřete si své ráno a vyčarujte úsměv na tváři svému okolí veselým obutím týchto originálnych ponožek.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: modrá, červená, bíláUrčení: pánske, dámske..

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Ciť se pohodlně, obleč si tyto ponožky od Happy Socks, užívej si volné chvíle a rozdávej dobrou energii dále! Ponožky s římskými sochami, labutěmi a jezírkem zaručeně u každého vyvolají příjemný pocit jako při procházce v parku. Díky těmto ponožkám budeš vždy originální a stylový!Složení: 86% česaná..

 

363 Kč Cena bez DPH: 302 Kč

Začněte den s úsměvem, oblečte si tyto ponožky z dílny Happy Socks a rozdávejte dobrou náladu i dál! Unikátní ponožky vytvořené ve spolupráci s The Beatles patří do limitované edice, kterou musíte mít! Díky ledově modrým ponožkám s ilustracemi všech členů The Beatles budete v davu nepřehlédnutelní!S..

 

363 Kč Cena bez DPH: 302 Kč

Vklouzněte do těchto růžových retro ponožek, inspirovaných originálním filmem Pink Panther. Exkluzivní retro design ponožek spojuje charakteristickou klasiku 60.let s živým růžovým a černým kontrastem. Originální a stylové ponožky, v nichž zazáříš. Ideální jako dárek pro fanoušky nestárnoucí klasiky..

 

363 Kč Cena bez DPH: 302 Kč

Vklouzněte do těchto růžových retro ponožek, inspirovaných originálním filmem Pink Panther.  Originální a stylové ponožky, v nichž zazáříš. Ideální jako dárek pro fanoušky nestárnoucí klasiky.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: růžováUrčení: pánské, dámské..

 

363 Kč Cena bez DPH: 302 Kč

Vklouzněte do těchto retro ponožek, inspirovaných originálním filmem Pink Panther. Růžový Panter má vybírané způsoby a je za každé bláznovství. Už po dlouhé generace nám dokazuje, že každý den může být dobrodružstvím, pokud chceme. Originální a stylové ponožky, v nichž zazáříš a tvůj dobrodružný den..

 

363 Kč Cena bez DPH: 302 Kč

Vklouzněte do těchto retro ponožek, inspirovaných originálním filmem Pink Panther. Růžový Panter má vybírané způsoby a je za každé bláznovství. Už po dlouhé generace nám dokazuje, že každý den může být dobrodružstvím, pokud chceme. Originální a stylové ponožky, v nichž zazáříš a tvůj dobrodružný den..

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Začni den s úsměvem, obleč si tyto ponožky od Happy Socks a rozdávej dobrou náladu i dál! Ponožky s gumovými kachničkami zaručeně každému vykouzlí úsměv na tváři. Díky těmto ponožkám budeš vždy originální a stylový!Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: fialováUrčení: pánské, dám..

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Začni den s úsměvem, obleč si tyto ponožky od Happy Socks a rozdávej dobrou náladu i dál! Ponožky s hadíky zaručeně každému vykouzlí úsměv na tváři. Díky těmto ponožkám budeš vždy originální a stylový!Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: žlutáUrčení: pánské, dámské..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Žluté ponožky s jahodami. Začněte svůj den s chutí. Legendární Švédská značka se postará o vaši dobrou náladu. Složení: 78% česaná bavlna, 20% polyamid, 2% elastan Barva: žlutá, růžová, černá Určení: pánské, dámské..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Proužkované ponožky pro pány a dámy, které preferují barevné doplňky.  Zpestřete si své ráno a vyčarujte úsměv na tváři svému okolí veselým obutím týchto originálnych ponožek.Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: modrá, oranžová, červená, černáUrčení: pánske, dámske..

 

259 Kč Cena bez DPH: 216 Kč

Začni den s úsměvem, obleč si tyto ponožky od Happy Socks a rozdávej dobrou náladu i dál! Ponožky s volskými oky zaručeně každému vykouzlí úsměv na tváři. Díky těmto ponožkám budeš vždy originální a stylový!Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastanBarva: černá, bílá, žlutáUrčení: pánské, ..

 

363 Kč Cena bez DPH: 302 Kč

Začněte den s úsměvem, oblečte si tyto ponožky z dílny Happy Socks a rozdávejte dobrou náladu i dál! Unikátní ponožky vytvořené ve spolupráci s The Beatles patří do limitované edice, kterou musíte mít! Design ponožek má nezaměnitelný vzhled díky ikonické žluté ponorce a její posádce- Johnovi, Paulov..

 

234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Modré ponožky s veselými pejsky, jezevčík. Kvalitně zpracované, z nejlepších materiálů od legendární Švédské značky. S nimi neuděláte chybný krok. Složení: 86% česaná bavlna, 12% polyamid, 2% elastan Barva: modrá, růžová, černá, žlutá určení: pánské, dámské..

 
Boxerky Happy Socks Contrast - černo-červené
-28%

517 Kč 374 Kč Cena bez DPH: 312 Kč

Černé s červeným tečkovaným pruhem .Cíťte se skvěle a stylově, a to díky bavlněným boxerkám Happy Socks. S nimi se budete chtít chlubit. Mají pružnou gumu v pase, ploché švy a jsou z příjemného materiálu. Velikost: změřte si obvod boků v místech, kde normálně nosíte kalhoty a přidejte cca 0..

 
Zobrazuji 1 až 29 z 29 (celkem stran 1)

Zvolená možnost není skladem. Zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Jméno
E-mail
Telefon
Komentáře