Náramky Kabbalah

Náramky Kabbalah

Červené náramky se nosí na zápěstí levé ruky, protože levá strana těla, konkrétně ruka a rameno, je podle tohoto učení příjemcům energie, ať už negativní nebo pozitivní. Kabbalah to je starověká moudrost, která odhaluje, jak funguje vesmír a sám život. Doslovně bychom ji mohli přeložit jako "přijímání". Učí, jak dosáhnout a přijmout naplnění v našich životech. Učí univerzálním zákonitostem vesmíru. Ty jsou stejné pro lidi každé víry, bez ohledu na etnický, nebo jiný původ. Nikdo nemůže být přinucen myslet určitým způsobem, a v tom spočívá krása Kabbalah.


Náramek Kabbalah Hamsa - sluneční kámen
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Náramek proti urieknutiu s ochrannou rukou Hamsa, známá takové jako "Ruka Fatimy", je ochranný předmět. Tento symbol patří mezi oblíbené amulety na světě. Uprostřed dlaně je symbol lidského oka, který odkazuje k božské intuici a prozřetelnosti. Tři vztyčené prsty jsou znamením, že přináší štěstí. Ma..

 
Náramek Kabbalah Hamsa se srdcem
-51%

Hipsters

rating

208 104 Kč Cena bez DPH: 87 Kč

Červeny náramek s ochrannou rukou a se srdcem , proti urieknutiu, patří mezi oblíbené amulety po celém světě. Tři vztyčené prsty jsou u sebe, Což znamená, že přináší štěstí. Majiteli Přináší takové energetické léčení, chrání naši duši a mysl od negativity dnešního uspěchaného světa. Nositele chrání ..

 
Náramek Kabbalah Premium bílí
-39%

208 127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Již více nemusíš cítit vlivy negativní energie v tvém okolí. Tento krásný náramek ochrání díky magické mystice Kabbalah nejen tvou duši, ale i mysl od negativity dnešního uspěchaného světa. Nech se ochránit prastarou magií s ochrannou rukou. Informace o produktu: bílá šňůrka vsazen ochranný a..

 
Náramek Kabbalah Premium červený
-39%

208 127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Již více nemusíš cítit vlivy negativní energie v tvém okolí. Tento krásný náramek  Kabbalah Premium ochrání díky magické mystice Kabbalah nejen tvou duši, ale i mysl od negativity dnešního uspěchaného světa.  Nech se ochránit prastarou magií Kabbalah  s ochrannou rukou.  Červe..

 
Náramek Ruka Fatimy
-39%

169 104 Kč Cena bez DPH: 87 Kč

Náramek proti urieknutiu patří mezi nejoblíbenější amulety na světě. Chrání duši od negativity dnešního uspěchaného světa. Ruka Fatimy je ochranný symbol. Jde o amulet ve tvaru dlaně pravé ruky. V tomto provedení jsou tři vztyčené prsty u sebe, což symbolizuje a přitahuje štěstí. Podle legendy krás..

 
Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!