Náramky Kabbalah

magnifier

Náramky Kabbalah

Červené náramky se nosí na zápěstí levé ruky, protože levá strana těla, konkrétně ruka a rameno, je podle tohoto učení příjemcům energie, ať už negativní nebo pozitivní. Kabbalah to je starověká moudrost, která odhaluje, jak funguje vesmír a sám život. Doslovně bychom ji mohli přeložit jako "přijímání". Učí, jak dosáhnout a přijmout naplnění v našich životech. Učí univerzálním zákonitostem vesmíru. Ty jsou stejné pro lidi každé víry, bez ohledu na etnický, nebo jiný původ. Nikdo nemůže být přinucen myslet určitým způsobem, a v tom spočívá krása Kabbalah.

Náramek Kabbalah Hamsa - sluneční kámen
-43%

363 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Náramek proti urieknutiu s ochrannou rukou Hamsa, známá takové jako "Ruka Fatimy", je ochranný předmět. Tento symbol patří mezi oblíbené amulety na světě. Uprostřed dlaně je symbol lidského oka, který odkazuje k božské intuici a prozřetelnosti. Tři vztyčené prsty jsou znamením, že přináší štěstí. Ma..

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!

Zvolená možnost není skladem. Zadejte svou e-mailovou adresu a my vás budeme informovat, jakmile bude produkt k dispozici.

Jméno
E-mail
Telefon
Komentáře