Náramky

Náramky

Zde najdete širokou nabídku, rychlé doručení a super ceny. Většina našich modelů je unisex, jsou tedy určeny pro každého. Ale samozřejmě najdete i speciální pánské a dámské kousky. Náramek na ruku je nejoblíbenější módní doplněk, dá se nosit ke všemu a je pro majitele rovněž vyjádřením toho kdo je a čím žije.


Náramek Buddha pro štestí - světle hnědý
-39%

234 143 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Oblíbený náramek s mincí pro štěstí Štěstí - každý po něm touží, každý ho potřebuje, každý ho hledá. Je to něco, co spojuje všechny lidi na světě. A přitom, štěstí není nic jiného než zvyk a tudíž výsledek pozitivního myšlení. Proto myslete pozitivně! Náramek symbolizuje optimismus a chuť d..

 
Náramek Bílí Achát
-56%

338 151 Kč Cena bez DPH: 126 Kč

Zvyšuje sebevědomí a pomáhá vyslovit pravduBílý achát dodává sílu a odvahu, zvyšuje sebevědomí a sebeúctu, uklidňuje a pomáhá vyslovit pravdu. Achát nás celkově chrání, nepřipouští k nám negativní energii, a proto je vhodné nosit ho jako šperk, nebo jej vystavit v místnosti. Léčebné účinky - pomáhá ..

 
Náramek Černý Jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Otevírá mysl novým myšlenkám Černý jaspis otevírá vaši mysl novým myšlenkám a říká se, že vám může přinést sny, ve kterých budete vidět svou budoucnost. Je kamenem přátelství a podporuje harmonii v mezilidských vztazích. Navíc má prý schopnost odehnat neštěstí. Léčivé účinky: harmonizuje činnost..

 
Náramek Červený Jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Přináší odvahu do vašeho života Červený jaspis aktivuje pevnou vůli, trpělivost, sebedůvěru a odvahu které jsou důležité pro ty správné rozhodnutí. Svému nositeli přináší v emocionální a duševně náročných obdobích vnitřní klid a pomáhá překonat velký stres. Je to kámen "úplné péče", vede k skromno..

 
Náramek Hnědý Jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Přináší klid a snižuje stres Jaspis přináší klid a odstraňuje strach a stres. Pomáhá zlepšit organizační schopnosti, dodává pocit úplnosti a vnáší do života radost. Neustále vyzařuje očistnou a ochrannou energii. Je vhodný pro lidi kteří pracují na svém sebevědomí, protože nás povzbuzuje abychom p..

 
Náramek ledový Jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Zabezpečuje dlouhý život, aktivuje silnou vůli, odvahu a vytrvalost Lední černý jaspis prý zajišťuje dlouhý život. Pomáhá zmírnil stres, zvyšovat sebevědomí, dodává sílu a energii. Jaspis je nositelem pozitivní, vitální energie. Jeho zemité barvy Aktivuj vůli, odvahu a vytrvalost. Silné vibrace vě..

 
Náramek Modrý Achát
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Jeho jemná modrá barva uklidňuje a vnáší do Vaší mysli klid a mír Modrý achát je léčivý kámen. Jeho jemná energie ochlazuje a uklidňuje, přináší do mysli klid a mír. Zvláště otevírá a umožňuje svobodné vyjadřování myšlenek a pocitů. Jedná se o jeden z kamenů zajišťujících svému nositeli obrovskou ..

 
Náramek Modrý jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Dodává energii a urdžuje rovnováhu ve Vašem životě Modrý jaspis spojuje s duchovním světem a udržuje rovnováhu aury. Tento kámen dodává energii. Podporuje činnost krční čakry, dokáže dodávat energii Během léčby degenerativních onemocnění. Léčivé účinky: podporuje oběhový systém, trávení a správn..

 
Náramek Sopečný Kámen
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Pomáhá proti stresu, odráží fyzické a psychické útoky. Sopečný kámen je roztavená hornina vyvrhován z kráteru sopky, během erupce. Lávový kámen dokáží předat vašemu tělu pozitivní energii a naopak negativní od vás odčerpat. Léčebné účinky: problémy pohybového ústrojí, depresemi, proti stresu. N..

 
Náramek Tigří oko
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Pomáhá dosahovat cíle, přináší optimismus do života. Polodrahokam tygří oko uzemňuje, posiluje schopnost soustředit se. Pomáhá tak k dosahování vašich cílů. Tygří oko je ochranný kámen ochraňuje před uřknutím, špatnými energiemi a kletbami. Svého nositele ochraňuje před trápením a přináší mu štěst..

 
Náramek Býčí Oko
-47%

390 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Přináší optimismus a víru ve zlepšení Býčí oko, koncentruje energii a pomáhá vyrovnat se s těžkými situacemi. Přináší optimismus a víru ve zlepšení, čímž znásobuje vitalitu a sílu. Tento kámen podporuje nazrenie do vlastního nitra. Pod jeho vlivem si snadněji uvědomíme omezenost hmotného světa a o..

 
Náramek Dračí srdce
-70%

650 198 Kč Cena bez DPH: 165 Kč

Má korálky z lesklého polodrahokamu býčí oko az černého achátu, které mají průměr cca 12 mm a uprostřed je větší korálek s čínským drakem, která má průměr cca 13,7 mm. Můžete ho nosit samostatně, nebo jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Náramek má obvod cca 19 cm a navíc je na elastick..

 
Náramek Fit Life matný černy achát
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Říká se, že motivace je základ. Náramek za Vás trénink neodmaká, ale připomene vám, kdo jste a proč na ten trénink půjdete! náramek Fit Life má korálky z černého achátu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru činky s nápisem FIT LIFE stříbrné nebo zlaté barvy, která má rozměry ..

 
Náramek Obsidián vločkový
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Pomáhá soustředit se na cíl Obsidián vločkový pomáhá osvobodit se od vnějších vlivů, abychom se mohli koncentrovat na naše představy a začít měnit sny ve skutečnost. Tento kámen nám pomáhá překonat emocionální bariéry. Léčivé účinky pomáhá při bolestech žaludku, při střevních křečích. Náramek ..

 
Náramek Buddha Jin Jang - černý obsidián
-40%

390 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Náramek má korálky z černého obsidiánu az bílého magnezitu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy zlaté nebo stříbrné barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Můžete ho nosit buď samostatně, nebo jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Náramek má obvod cca 20 cm ..

 
Náramek Buddha Jin Jang - modrý achát
-40%

390 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Modro - bílý náramek z kolekce Jin Jing je svěží a mladý. Modrá je barva oblohy a moře, vyvolává v lidech příjemné pocity.  Náramek Buddha Jin Jang má korálky z modrého a bílého achátu , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné barvy , která má rozměry 15 x..

 
Náramek Buddha Jin Jang - tigří oko
-40%

Hipsters

rating

390 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Náramek Buddha Jin Jang má korálky z lesklého polodrahokamu tygří oko az bílého achátu , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné nebo zlaté barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm . Tento krásný náramek můžete nosit jak samostatně, tak jej můžete pohodlně kombi..

 
Náramek Black stone
-40%

260 159 Kč Cena bez DPH: 132 Kč

Náramek Black stone Náramek černý má korálky z přírodního barveného kamene. Tento krásný náramek můžete nosit jak samostatně, tak jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Je neutrální barvy. takže ho doladíte k různému oblečení. Vhodný je pro ženy i muže. Náramek má obvod cca 19 cm s barev..

 
Náramek Buddha červený Jaspis
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Pomáhá pěstovat sebevědomí, disciplínu a pevnou vůli. Má korálky z Cevennes Jaspisu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné nebo zlaté barvy, která má rozměry 15 x 10,5 mm. Tento náramek můžete nosit jak samostatně, tak jej můžete pohodlně kombinovat is jinými ná..

 
Náramek Buddha Jaspis
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Náramek Buddha  Japsis má korálky z obrázkového japsisu , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Tento krásný náramek můžete nosit jak samostatně, tak jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Náramek má obvod c..

 
Náramek Buddha Lesklý černý achát
-35%

416 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Náramek Buddha Černý achát má  korálky z černého achátu , které mají průměr cca 8 mm  a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy zlaté barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Tento krásný náramek můžete nosit jak samostatně, tak jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Náramek má obvo..

 
Náramek Buddha Magnezit
-35%

Hipsters

rating

416 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Náramek z magnezitu & nbsp; byste měli nosit hlavně, když chcete meditovat nebo relaxovat . Náramek má korálky z bílého magnezitu , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Můžete ho nosit samostatně, ale vypadá pěkn..

 
Náramek Buddha Mramor
-47%

416 221 Kč Cena bez DPH: 184 Kč

Má průhledné korálky z přírodního barveného kamene , které mají průměr cca 8 mm  a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Tento krásný náramek můžete nosit jak samostatně, tak jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Náramek má obvod cca ..

 
Náramek Buddha Rodochrozit
-36%

364 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Má  korálky z růžového rodochrozitu , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Můžete ho nosit samostatně, nebo jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Má obvod cca 16 cm a navíc j e na elastické šňůrce, takže..

 
Náramek Buddha Ružový achát
-36%

364 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Náramek Buddha má korálky z růžového achátu , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy zlaté barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm . Tento náramek můžete nosit samostatně, ale můžete ho také klidně kombinovat is jinými náramky. Náramek má obvod cca 20 cm a navíc je na elas..

 
Náramek Buddha Ružový achát - stříberný
-36%

364 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Náramek Buddha z růžového achátu Náramek Buddha má korálky z růžového achátu , které mají průměr cca 8 mm, uprostřed jsou kovové ozdoby a korálek s hlavou Buddhy stříbrné barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Tento náramek můžete nosit samostatně, ale můžete ho také klidně kombinovat i..

 
Náramek Buddha Slnko
-40%

364 221 Kč Cena bez DPH: 184 Kč

Má korálky z přírodního barveného kamene , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy stříbrné barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm. Můžete ho nosit samostatně, tak ho i pohodlně kombinovat is jinými náramky. Má obvod cca 18 cm a navíc je na elastické šňůrce, takže se pohod..

 
Náramek Buddha Tigří oko
-63%

416 156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

Tygří oko podporuje integritu osobnosti a napomáhá při dosahování cílů. Rovněž usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů. Dodává odvahu a sebevědomí a napomáhá rozeznat vlastní nadání, stejně jako pomáhá rozonať chyby, které je nutné překonat. Má korálky z polodrahokamu, které mají průměr c..

 
Náramek Buddha Žlutý achát
-35%

416 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Náramek Buddha má korálky ze žlutého achátu , které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek s hlavou Buddhy zlaté barvy , která má rozměry 15 x 10,5 mm . Tento náramek můžete nosit samostatně, ale můžete ho také klidně kombinovat is jinými náramky. Náramek má obvod cca 18 cm a navíc je na elas..

 
Náramek Magnezit
-39%

338 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Magnezit je kamenem čistoty, posiluje naši vůli a pomáhá nám zbavit se ruzne závislostí. Vypadá velmi nenápadně mezi tou rozmanitostí, barevnosti a pestrosti ostatních kamenů. Když se však na něj Podíváme blíží, zůstala mile překvapen, kolik v sobě skrývá jemných Impuls. Působí jako koncentrátor ene..

 
Náramek Mramor
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Má průhledné korálky z přírodního barveného kamene. Tento krásný kousek můžete nosit jak samostatně, tak jej můžete pohodlně kombinovat is jinými náramky. Má obvod cca 18 cm a navíc je na elastické šňůrce, takže se pohodlně nosí...

 
Náramek Rodochrozit
-47%

Hipsters

rating

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Rodochrozit má pozitivní vliv na náladu, sebevědomí, koncentraci, výkonnost, komunikaci a zlepšuje cit pro erotiku. Představuje vztahy, pochopení, lásku, radost a štěstí ruku. Je to kámen štěstí, radosti a lásky. Utišuje depresivní stavy a neurózy. Rodochrozit přivádí tělo do harmonie, pomáhá nám vy..

 
Náramek Bílí drak
-37%

494 315 Kč Cena bez DPH: 262 Kč

Náramek je vyroben z bílého opálu a kovových ozdob , uprostřed je přívěsek s malým čínským drakem . Opál je pokládán za zesilovač vlastností svého nositele. Pomáhá soustředit se na vytyčené cíle, zvyšuje intuici a dodává harmonii do života. Spojují se v něm klady všech ostatních kamenů. Má obvod..

 
Náramek Modrý drak
-24%

494 377 Kč Cena bez DPH: 314 Kč

Náramek Modrý drak je vyroben  z modrého opálu a kovových ozdob , uprostřed je přívěsek s malým čínským drakem . Opál je pokládán za zesilovač vlastností svého nositele. Pomáhá soustředit se na vytyčené cíle, zvyšuje intuici a dodává harmonii do života. Spojují se v něm klady všech o..

 
Náramek Růžový drak
-24%

494 377 Kč Cena bez DPH: 314 Kč

Je vyroben z růžového opálu a kovových ozdob , uprostřed je přívěsek s malým čínským drakem . Opál je pokládán za zesilovač vlastností svého nositele. Pomáhá soustředit se na vytyčené cíle, zvyšuje intuici a dodává harmonii do života. Spojují se v něm klady všech ostatních kamenů. Má obvod ..

 
Náramek Gautama
-44%

936 530 Kč Cena bez DPH: 442 Kč

Je vyroben z jahodového křemene. Má obvod cca 70 cm a je na gumičce, takže si ho pohodlně obmotáte kolem zápěstí. Korálky mají průměr 6,15 mm. Jahodový křemen přináší uklidnění v dnešním uspěchaném světě...

 
Náramek Samsára Achát
-39%

494 302 Kč Cena bez DPH: 251 Kč

Achát podporuje schopnost soustředit se a napomáhá přijímat správná rozhodnutí . Dodává člověku odvahu být sám k sobě upřímný. Povzbuzuje tiché rozjímání a zužitkování životních zkušeností, které vedou k duchovnímu růstu a vnitřní stabilitě. Náramek Samsara Achát  je vyroben z  červen..

 
Náramek Siddharta červeno hnědý
-54%

364 169 Kč Cena bez DPH: 141 Kč

Náramek je vyroben z prvotřídního dřeva v červeno-hnědé barvě. Má obvod cca 52 cm, a je roztahovací takže si ho pohodlně obmotáte kolem zápěstí. Korálky mají velikost cca 8 mm. Dřevěný náramek s ochrannou funkcí. Odvrací zlé myšlenky, podporuje chuť do života a optimismus...

 
Náramek se sloníkem pro štestí
-58%

364 156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

To jak se cítíme určují naše myšlenky, taky co a jak prožíváme. Náramek má korálky ze sopečného kamene, které mají průměr cca 8 mm. Sopečný kámen se považuje za silně ochranný. Je nápomocný při léčení a uzdravování, a také odráží fyzické a psychické útoky. Je ozdobený s korálkem slona se zdviženým..

 
Náramek Spartan černý
-57%

Hipsters

rating

364 159 Kč Cena bez DPH: 132 Kč

Motivační náramek s helmou bojovníka. Vojáci Sparty patřily k nejlépe připraveným a vycvičeným vojákům v dějinách. V antickém světě patřily k nejobávanějším armádám. Proto je dnes Spartan symbolem disciplíny a posouvání vlastních hranic. Je pro lidi, kteří rádi přijímají výzvy a posouvají se do..

 
Náramek Bojovníka Premium
-42%

858 499 Kč Cena bez DPH: 416 Kč

Symbolizuje odvahu a sílu   Náramek je vyroben z velkých nelakovaných obsidiánových korálků o průměru 14,2 mm. Uprostřed je čínský drak také z obsidiánu, který má rozměry 39 x 24 x 11 mm. Tento krásný černý náramek je na gumičce, takže padne každému. Korálky jsou z obsidiánu - sopečného sk..

 
Náramek Bojovníka XS
-50%

390 195 Kč Cena bez DPH: 163 Kč

Náramek Bojovníka v nejmenší verzi s vysokým leskem, na malou rukuNáramek bojovníka symbolizuje odvahu a sílu. Podněcuje k růstu na všech úrovních, dodává odvahu ke zkoumání neznámého a otevírání nových obzorů. Podporuje rychlé a správné rozhodování v životě. Obsidán je kámen bez hranic a bez omezen..

 
Náramek Bojovníka Red edition
-51%

Hipsters

rating

364 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Symbol odvahy a síly   Red edition - díky červenému vázání je náramek výrazný as menšími korálky se pohodlně nosí. Je vyroben z obsidiánových korálků o průměru cca 8 mm, které se střídají s červenými proplétanými šňůrkami. Ve středu je drak také z obsidiánu, který má rozměry 28 x 17 x 8..

 
Náramek Ruža - ruženín
-42%

312 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Růže jako květ je symbolem lásky, která dokáže zvítězit nad vším, i nad smrtí. Tato symbolika má kořeny v antickém mýtu o smrti milence Afrodity, Adonise. Právě z jeho krve vyrostly první červené růže. Lupeny růže se tak staly symbolem znovuzrození lásky a věčnosti. Náramek má korálky z růženínu a..

 
Náramek Ruža - tigří oko
-42%

312 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Růže je symbol lásky, která dokáže zvítězit nad vším, a to i nad smrtí. Tato symbolika pochází z antického mýtu o smrti milence Afrodity, Adonise. Z jeho krve vyrostly totiž první červené růže. Lupen proto staly symbolem znovuzrození lásky a věčnosti. Na náramku se nacházíte korálek růže stříbrné ..

 
Náramek Sněžný Leopard
-55%

Hipsters

rating

286 130 Kč Cena bez DPH: 108 Kč

Ve volné přírodě jen pár lidí mohlo vidět krásného Sněžného leoparda a proto je takový záhadný. Považuje se za nejkrásnější z velkých koček a pro své překvapivé chování i fascinujícím tvorem. Symbolizuje sebevědomou, inteligentní ženu, která se s přehledem a elegancí pohybuje ve společnosti. Nárame..

 
Náramek Královský lev zlatý
-41%

416 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Lev jako symbol "Král zvířat" vyjadřuje Rytířské ctnosti, odvahu, sílu a statečnost. Kromě síly je lev i znamením královského rodu a ochrany. V duchovních textech a malby je znázorňován symbol lva jako znamení ostražitosti a bdělosti. Náramek má uprostřed hlavu lva zlaté barvy. Je na gumičce s obv..

 
Náramek Lev - černý jaspis
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Z černého jaspisu a lapis lazuli Lev jako totemové zvíře napomáhá zkrotit "dravou šelmu" v našem hlubokém nitru sobeckost, egocentrismus, pýchu, zda výbušnost. Lví síla představuje magickou moc duchovního nitra, probouzejícího sebe sama, a to v podobě pochopení - spirituální nesmrteln..

 
Náramek Lev - tigří oko
-34%

312 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Lev symbolizuje živelnou sílu ohně. Jak silné totemové zvíře napomáhá zkrotil "dravou šelmu" v našem nejhlubším nitru egocentrismus, sobeckost, výbušná hněv, pýcha . Lví síla je magickou moc duchovního nitra, probouzejícího sobě sama, v podobě pochopení - spirituální nesmrtelné podstaty lidské bytos..

 
Náramek s lvem - černý jaspis
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Lev je symbolem statečnosti, vznešenosti a pozemské moci. Z lata srst a leví hříva symbolizují slunce, a proto je lev považován za nejvelkolepější   kočkovitou šelmu. Náramek má korálky z cen jaspisu  o průměru cca 9 mm, uprostřed je hlava lva a 2  kroužky zlaté barvy. ..

 
Náramek s lvem - červený jaspis
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Lev je symbolem vůdcovství, pravdy, vznešenosti a síly. Hlavním poselstvím lva je být hrdý na to, kdo jsme. Jeho klidné vystupování je vyvážené dravostí, zejména pokud jde o rodinu. Umí rychle a správně jednat, pokud přijdou výzvy. Náramek s lvem pomáhá využívat vlastní schopnosti a vlastnosti v náš..

 
Náramek s lvem - modrý jaspis
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Lev je symbolem vznešenosti, statečnosti a pozemské moci. Lví hříva a zlatá srst symbolizují slunce, proto se lev považuje za nejhonosnější kočkovitou šelmu. Náramek má korálky z modrého jaspisu o průměru cca 9 mm, uprostřed je hlava lva a  4 kroužky stříbrné barvy. Obvod náramku je c..

 
Náramok Cisársky lev strieborný
-36%

364 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Cisársky lev - náramok s levom striebornej farby, z obsidiánuNáramok z čierneho obsidiánu so striebornou hlavou leva je decentný a elegantný. Ako doplnok sa hodí na každodenné nosenie do práce alebo do školy a zvýrazní Váš outfit, keď si na seba zoberiete športové sako, či oblek.Symbol leva sa použí..

 
Náramok Cisársky lev zlatý
-36%

364 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Náramok je vďaka kombinácii čiernej a zlatej farby veľmi elegantný. Špeciálne vynikne s peknou košeľou s vyhrnutými rukávmi. Veľmi dobre pôsobí aj kombinácia s náramkom Cisársky lev strieborný na jednej ruke.Šperky so symbolom leva sú medzi ľuďmi vyhľadávané a nosené už stovky rokov. S obľubou ich n..

 
Náramek Jaguár - černý achát
-34%

Hipsters

rating

312 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Jaguár byl uctíván mnohými starověkými národy. Tato majestátní kočkovitá šelma byla vždy spojována s nocí, a tedy s temnými silami. Podle legendy, kdy šaman opustil své tělo, tak se změnil na jaguára. Náramek má korálky z cen achátu s průměrem cca 9 mm, uprostřed je hlava jaguára a 2 kroužky zlaté..

 
Náramek Jaguár - černý jaspis
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Z černého jaspisu a lapis lazuli Jaguár je považován za ochránce královské moci. Kdysi, ještě v dobách před Kolumbem byl jaguár králem džungle, který přinášel dar ohně a lovu. Kmeny v Amazonii dodnes uctívají jaguára jako zdroj síly a hlídacího ducha. Náramek má korálky z cen jaspisu a lapi..

 
Náramek Jaguár - lapis lazuli
-47%

390 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Jaguár byl v dávných dobách považován za ochránce královské moci. Staří Aztékové mele i elitní skupinu ve své armádě, která byla známá jako "Jaguar rytíři". Náramek má korálky z polodrahokamu lapis lazuli s průměrem cca 9 mm, uprostřed je hlava jaguára a kroužky zlaté barvy. Obvod náramku je cca 1..

 
Náramek Jaguár - modrý jaspis
-47%

390 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Nekteré kmeny střední a jižní Ameriky ho považovali za symbol moci a síly. V Mayské civilizaci byl jaguár považován za ochránce královské domácnosti, či dokonce prostředník komunikace mezi živými a mrtvými. Mayové viděli v JAGUAR totiž Společník v duchovním světě. Má korálky z modrého jaspis o prů..

 
Náramek Jaguár - tigrí oko
-34%

312 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Jaguár byl kdysi považován za ochránce královské moci, staří Aztékové měli elitní skupinu ve své armádě, která byla známá jako "Jaguáři rytíři". Náramek má korálky z lesklého polodrahokamu tygří oko s průměrem cca 9 mm, uprostřed je hlava jaguára a kroužky zlaté barvy. Obvod náramku je cca 19 cm..

 
Náramek Lapis lazuli
-51%

364 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Lapis lazuli pomáhá při depresích, nespavosti a stresu. Podporuje citlivost a vnímavost, dodává pocit jistoty a bezpečí. Náramek má korálky z polodrahokamu lapis lazuli s průměrem cca 9 mm, uprostřed. Obvod náramku je cca 19 cm, je na gumičce, takže si ho pohodlně natáhnete na ruku. ..

 
Fitness náramek Live Lift
-23%

286 221 Kč Cena bez DPH: 184 Kč

Žij a zvedej! Milujete cvičení? Neumíte si představit svůj život bez něj? Reprezentujte tímto fitness náramkem svůj životní styl a odhodlání dosáhnout svého cíle! Náramek Live Lift má korálky stříbrné nebo zlaté barvy, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek v tvaru činky s nápisem LI..

 
Náramek Fit Life - magnezit
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Buď stylový, buď originální a motivuj sebe i ostatní ! Reprezentují svůj životní styl a odhodlání dosáhnout svého cíle! Náramek má korálky z bílého magnezitu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru činky s nápisem FIT LIFE stříbrné nebo zlaté barvy, která má rozměry 22 x 10,5 ..

 
Náramek Fit Life - tigří oko
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Stylový doplněk jak do společnosti, tak do posilovny. Je osobní strážce na cestě za úspěchem. Připomíná Vám vysněný cíl a dodává odhodlání pokračovat dál! Má korálky z lesklého polodrahokamu tygří oko, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru činky s nápisem FIT LIFE zlaté nebo stř..

 
Náramek Fit Life lesklý černy achát
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Říká se, že motivace je základ. Náramek za Vás trénink neodmaká, ale připomene vám, kdo jste a proč na ten trénink půjdete! náramek Fit Life má korálky z černého achátu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru činky s nápisem FIT LIFE stříbrné nebo zlaté barvy, která má rozměry ..

 
Náramek s lebkou - lesklý černý achát
-55%

312 143 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Chcete ukázat svou rockovou duši? Tak právě pro vás tu je černý náramek s lebkou! Má korálky z lakovaného černého achátu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru lebky zlaté barvy, která má rozměry cca 12, 3 x 8,7 mm. Tento krásný náramek můžete nosit samostatně, či ho kombinov..

 
Náramek Černý Grál
-60%

Hipsters

rating

312 125 Kč Cena bez DPH: 104 Kč

Černý náramek s křížkem vykládaným českými minikrištáľmi. Je na gumičce s obvodem cca 21 cm, takže si ho pohodlně natáhnete na ruku. Skládá se ze 14 černých korálků ze sopečného kamene s průměrem cca 12 mm, z 2 třpytivých korálků a 2 kroužků s českými křišťály s průměrem cca 10 mm. & Nbsp;..

 
Náramek Černa Labuť ružový
-42%

Hipsters

rating

468 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Elegantní náramek je určen pro ženu, která přesně ví co od života chce. Přes den elegantní a upravená a v noci nespoutaná a uvolněná. Je vyroben z voňavé kůže a pozlaceného kovu ,  uprostřed se nachází český  křišťál růžové barvy obklopen minikrištálmi . Náramek má obvod cca 16,5 c..

 
Náramek Černá Labuť tmavě modrý
-42%

468 273 Kč Cena bez DPH: 228 Kč

Elegantní náramek je určen pro ženu, která přesně ví co od života chce. Přes den elegantní a upravená av noci nespoutaná a uvolněná. Je vyroben z voňavé kůže a pozlaceného kovu , uprostřed se nachází český křišťál tmavomodré barvy obklopen minikrištáľmi . Náramek má obvod cca 16,5 cm...

 
Dámský křesťanský náramek Kříž
-42%

416 242 Kč Cena bez DPH: 202 Kč

Dámský náramek se znakem kříže Dámský křesťanský náramek se znakem kříže má elegantní vzhled a je vhodný pro každodenní nošení s délkou 19 centimetrů a šířce 5 milimetrů a váhou 20,7 gramů, jednoduše se nasouvá na ruku a nádherné ozdobí ruku. Doplní váš oblíbený outfit a udělá vašim blízkým radost..

 
Dámský náramek Forever
-50%

494 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Elegantní náramek, který zaujme každé ženské oko a nádherně doplní každodenní outfit a vyniknou na ženské ruce. Určený je hlavně pro dámy, které mají smysl pro módu a milují doplňky. Je vhodný i na běžné nošení ale zároveň i na různé akce plesy, svatby. Materiál: bižuterie, slitina kovů Rozm..

 
Dámský náramek Nekonečno
-42%

390 226 Kč Cena bez DPH: 189 Kč

Elegantní dámský náramek Nekonečno Jedinečný náramek Nekonečno nádherně vynikne na každé ženské ruce. Je vynikajícím doplňkem na běžné nošení, do školy, do práce, ale zároveň i na různé společenské akce jako je ples a svatba. Má velmi jednoduché zapínání a příjemně se nasune na ruku. Mater..

 
Dámský náramek Noemi
-44%

390 221 Kč Cena bez DPH: 184 Kč

Stylový, jednoduchý, dámský náramek Noemi, jedinečný svým vzhledem určitě neodmítne žádná žena. Perfektně sedí na ruce, snadno se nasouvá a elegantně doplní každý outfit. Je vhodný na všechny společenské akce. Materiál: slitina kovů Rozměry: délka 16,5 cm, šířka 3 mm  Barvy: stříbrná, z..

 
Dámský náramek Noemi Love
-47%

413 221 Kč Cena bez DPH: 184 Kč

Stylový, jednoduchý, dámský náramek, jedinečný svým vzhledem určitě neodmítne žádná žena. Perfektně sedí na ruce, snadno se nasouvá a elegantně doplní každý outfit. Je vhodný na všechny společenské akce a také jako dárek pro manželku či přítelkyni. Materiál: slitina kovů Rozměry: délka 16,5 cm,..

 
Dámský náramek Rimanka
-60%

494 200 Kč Cena bez DPH: 167 Kč

Tento náramek je jako stovrený pro ženy a slečny, které mají rády římskou kulturu a umění. Vytvořený je ze dvou kovových kroužků, které spojují římská čísla. Vhodný je na různé společenské akce i do školy, nebo do práce. Dá se kombinovat is jinými módními doplňky a hodí se ke každému stylu oblékán..

 
Dámský náramek Třpytivé kameny
-51%

286 143 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Luxusní náramek z pletené dutinky hnědé barvy, který dvakrát přetočíte přes zápěstí. Náramek je plněný plastovými třpytivými kamínky hnědé barvy a má pevné magnetické zapínání díky tomu vám náramek nikdy z ruky nespadne. Je elegantní a stylový, vhodný pro různé příležitosti a akce. Materiál: plet..

 
Dámský náramek Zaira
-58%

546 231 Kč Cena bez DPH: 193 Kč

Zajímavý kousek, pro ženy a slečny s elegantním stylem oblékání, je vhodný do práce, na společenskou událost, nebo i do školy. Je vyroben ze slitých kovů, které jsou stříbrné, zlaté a růžovo zlaté barvy doplněné jsou nádherným kulatým vzorem, který je vyplněn třpytivými křišťály. Materiál: bižute..

 
Dámský náramok Afra
-68%

702 231 Kč Cena bez DPH: 193 Kč

Designový kousek stvořený pro ženy, je doplněn čirými kamínky, nádherně ozdobí zápěstí. Je vhodný i jako dárek pro blízkou osobu, který jednoznačně potěší každou krásnou dámu. Tento nádherný náramek měří 20 centimetrů a je široký 9 milimetrů. Je možné si vybrat zlatý nebo stříbrný, případně zkombino..

 
Dámský náramok Aurora
-75%

858 221 Kč Cena bez DPH: 184 Kč

Extravagantní, mohutný náramek, který je zdoben čirými a třpytivými krystalky by neměl chybět v žádné šperkovnici. Tento šperk je určen hlavně pro ženy a slečny, které nemají rády jednoduchost, ale potrpí si na právě na takových výraznějších doplňcích. Je vhodný na nošení do práce, na různé společen..

 
Kožený náramek Bodil
-39%

650 400 Kč Cena bez DPH: 334 Kč

Moderní, pletený z ekokůže s ocelovým zapínáním . Výrazný design tohoto doplňku z černé nebo hnědé kvalitní ekokůže zaujme každého milovníka takové ozdoby. Skládá se ze zapletnených kožených pásků, které na konci spojuje zajímavě řešená spona z nerezavějící oceli. Snadno se zapíná i odepínat a dobře..

 
Kožený náramek Enjar
-36%

650 421 Kč Cena bez DPH: 351 Kč

Jednoduchý pletený náramek, primárně určený ná pánskou ruku. Tento náramek se dá nosit k různým druhům oblečení, spotových i elegantnímu. Můžete si vybrat ze dvou barev, v nabídce máme elegantní černou a stylový hnědou. Materiál: ekokůže, nerezová ocel Barva: černá, hnědá Rozměry: délka 21 cm..

 
Kožený náramek Harald
-39%

650 400 Kč Cena bez DPH: 334 Kč

Unikátní pletený náramek z černé ekokůže a chirurgické oceli . Jednoduchý doplněk s kovovými pásky, který nádherně vynikne na pánské ruce, je velmi pohodlný a lehký. Má jednoduché zapínání černé barvy. Rozměry: délka 21,5 cm Materiál: černá ekokůže Barvy: černá ekokůže černá, chirurgická..

 
Kožený náramek Knuk
-39%

650 400 Kč Cena bez DPH: 334 Kč

Stylový doplněk z černé ekokůže je vyroben tak, aby skvěle seděl na každém zápěstí, je lehký takže se bude příjemně nosit každý den. Pletený z více kožených pásků, ozdobený aplikacemi z nerezavějící oceli. Tento náramek je velmi dobrým doplňkem k sportovnímu outfitu, nebo ik smart casual oblečení. ..

 
Kožený náramek Riurik
-49%

650 338 Kč Cena bez DPH: 282 Kč

Jedinečný náramek zapleten z černé ekokůže se zlatými a stříbrnými přívěsky z chirurgické oceli . Tvoří ho dva kožené pásky se zlatými a stříbrnými přívěsky z nerezavějící oceli, který skvěle doplní váš outfit. Má bezpečné zapínání, které si jednoduše a snadno zapnete i sami. Materiál: černá eko..

 
Kožený náramek Rollo
-41%

676 400 Kč Cena bez DPH: 334 Kč

Náramek s kotvou pro štěstí je zajímavý módní doplněk v kombinaci z černé ekokůže a chirurgické oceli. S obľúbebým symbolem pro štěstí se dobře nosí, dobře vypadá a skvěle padne na vaši ruku. Rozměry: délka 21.5 cm materiál: černá ekokůže, nerezová ocel Barvy: černá ekokůže Hmotnost: 3..

 

130 Cena bez DPH: 108 Kč

Elegantní tenké kruhy na dámské zápěstí Jednoduchý a elegantní kousek stvořený pro ženy je kulatého pevného tvaru, zlaté barvy se vzory a je vhodný pro různé příležitosti. Je vhodný i jako dárek pro blízkou osobu, jednoznačně potěší každou krásnou dámu. Náramek měří 17 centimetrů a je široký 2 mil..

 
Pánský náramek Abram
-33%

468 315 Kč Cena bez DPH: 262 Kč

Skvěle vypadající pánský náramek je vyroben z jemného a příjemného silikonového materiálu pro muže. Vhodný je k různému sportovnímu, nebo sportovně elegantnímu stylu oblékání. Dva pásky černého silikonu spojuje spona z chirurgické oceli a jednoduché zapínání. Rozměry: délka 19, šířka ocelového ..

 
Pánský náramek Alair
-33%

468 315 Kč Cena bez DPH: 262 Kč

Design tohoto náramku tvoří dva tenké silikonové pásky spojené přívěskem z chirurgické oceli. Skvěle padne na pánské zápěstí. Má jednoduché zapínání a skvěle se hodí k různému stylu oblékání. Rozměry: délka 19, šířka ocelového přívěsku 10 mm Materiál : černý silikonový materiál, nerezová oce..

 
Pánský náramek Basilo
-33%

468 315 Kč Cena bez DPH: 262 Kč

Zajímavý náramek pro pány vytvořen ze dvou širších silikonových pásků, které zdobí vzorovaný přívěsek a zapínání z chirurgické oceli . Zapínání se podobá zapínání na hodinkách nebo opasku. Tento náramek se hodí k mužům, kteří mají rádi extravagantnější kousky módních doplňků. Je vhodný ke sportovní..

 
Kožený náramek Azték
-49%

Hipsters

rating

754 385 Kč Cena bez DPH: 321 Kč

Atraktivní náramek pro pány ze krouceným černé ekokůže s kovovou sponou z chirurgické oceli vyroben tak, aby se s ním každý majitel cítil pohodlně. Vzor pro silných mužů, kteří chtějí zvýraznit svou osobnost. Spojuje ho spona na zapínání z nerezavějící oceli a zajímavá vzorová spona zlaté nebo stří..

 
Náramek Kabbalah Hamsa - sluneční kámen
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Náramek proti urieknutiu s ochrannou rukou Hamsa, známá takové jako "Ruka Fatimy", je ochranný předmět. Tento symbol patří mezi oblíbené amulety na světě. Uprostřed dlaně je symbol lidského oka, který odkazuje k božské intuici a prozřetelnosti. Tři vztyčené prsty jsou znamením, že přináší štěstí. Ma..

 
Náramek Kabbalah Hamsa se srdcem
-51%

Hipsters

rating

208 104 Kč Cena bez DPH: 87 Kč

Červeny náramek s ochrannou rukou a se srdcem , proti urieknutiu, patří mezi oblíbené amulety po celém světě. Tři vztyčené prsty jsou u sebe, Což znamená, že přináší štěstí. Majiteli Přináší takové energetické léčení, chrání naši duši a mysl od negativity dnešního uspěchaného světa. Nositele chrání ..

 
Náramek Kabbalah Premium bílí
-39%

208 127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Již více nemusíš cítit vlivy negativní energie v tvém okolí. Tento krásný náramek ochrání díky magické mystice Kabbalah nejen tvou duši, ale i mysl od negativity dnešního uspěchaného světa. Nech se ochránit prastarou magií s ochrannou rukou. Informace o produktu: bílá šňůrka vsazen ochranný a..

 
Náramek Kabbalah Premium červený
-39%

208 127 Kč Cena bez DPH: 106 Kč

Již více nemusíš cítit vlivy negativní energie v tvém okolí. Tento krásný náramek  Kabbalah Premium ochrání díky magické mystice Kabbalah nejen tvou duši, ale i mysl od negativity dnešního uspěchaného světa.  Nech se ochránit prastarou magií Kabbalah  s ochrannou rukou.  Červe..

 
Náramek Ruka Fatimy
-39%

169 104 Kč Cena bez DPH: 87 Kč

Náramek proti urieknutiu patří mezi nejoblíbenější amulety na světě. Chrání duši od negativity dnešního uspěchaného světa. Ruka Fatimy je ochranný symbol. Jde o amulet ve tvaru dlaně pravé ruky. V tomto provedení jsou tři vztyčené prsty u sebe, což symbolizuje a přitahuje štěstí. Podle legendy krás..

 
Náramek Celebrity světle ružový
-75%

182 47 Kč Cena bez DPH: 39 Kč

Tento designový kousek je přesně to, co potřebujete na dotvoření každého módního outfitu. Je vyroben z kvalitních materiálů a ozdobený množstvím stylových přívěšků . Proplétaný design je dokonalý na obtočený zápěstí a je jen na vás, s čím si ho dokombinujete.  Je dlouhý asi 80 cm a ..

 
Shamballa náramek New York
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Černá Shamballa je krásným doplňkem. Kombinuje 11 prvotřídních 10 mm velkých korálků s malými českými minikryštálmi, se 6 korálky z leštěného magnetitu. Náramek má nastavitelné vázání . Je vyroben v unisex provedení, takže se hodí každému. Shamballa náramek je spojením šperku a tradice. Inspirov..

 
Shamballa náramek Rose
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Růžová Shamballa je krásným doplňkem. Kombinuje 9 prvotřídních 10 mm velkých korálků s minikryštálmi, se 6 korálky z leštěného magnetitu. Náramek mánastaviteľné vázání. Je vyroben hlavně pro ženy a slečny. Shamballa náramek je spojením šperku a tradice. Inspirovaný buddhistickými a tibetskými trad..

 
Náramek Black White
-63%

208 78 Kč Cena bez DPH: 65 Kč

Stylový náramek černo-bílé ekokůže má zapínání na magnet, které je vykládáno českými minikrištáľmi. Náramek má obvod cca 17 cm...

 
Shamballa náramek Marrakech
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Výrazný červený náramek Shamballa Marrakach kombinuje 9 velkých barevných korálků vykládaných minikrištáľmi s průměrem 10 mm a 6 leštěných magnetitové korálků. Náramek má dvojité černé vázání, čili si ho přizpůsobíte na Vaše zápěstí.  Shamballa v sobě obsahuje několik dalších léčivých energií..

 
Shamballa náramek Versailles
-52%

364 177 Kč Cena bez DPH: 147 Kč

Kombinuje 9 barevných korálků v jiskřivé barvě šampaňského s průměrem 10 mm a 6 magnetitové korálky pro dokonalý dojem. Navíc má dvojité černé vázání, díky kterému se přizpůsobí Vašemu zápěstí.  Jednou z vlastností Shambally je skutečnost, že v sobě obsahuje několik léčivých energií. Jedná se ..

 
Zobrazuji 1 až 100 z 103 (celkem stran 2)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!