Papuče

PapučeSlippsy

rating

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Veselé bačkůrky pro milovníky zvířat a přírody. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu vás neokouše a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Pantofle jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Pol..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Barevný funky design pantoflí vás chytí za srdce. Na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás pantofle neokouše a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou. Jsou skvělé i jako dárek pro rodinu nebo kamarády a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvá..

 

Slippsy

rating

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Vánoční papučky se soby a sněhovými vločkami. Papuče Nordic Vám pomohou vykouzlit krásnou vánoční atmosféru. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu vás neokouše a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Pantofle jsou vhodné i jako dárek..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Veselé bačkůrky se vzorem banánů pro fanoušky Mimoň, ovoce a dobré nálady. Skvěle doplňují kolekci spolu s trenýrkami Bnanana girl, boy a ponožkami. Pantofle jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu vás pantofle neokouše a budete se v nich cítit..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Unisex bačkůrky s 3D designem. Kombinace černé a bílé barvy nikdy nezklame a zaručeně zaujme. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás nebudou kousat a budete se v nich cítit maximálně pohodlně. Jsou ideální i jako dárek pro rodinu nebo..

 

Slippsy

rating

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Pro fanoušky slovenské kultury a folklórních vzorů.  Jsou unisex, zároveň velmi pohodlné s protiskluzovou podrážkou. Umíte si je sladit s našimi folk trenýrkami. Ideální i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Polyester, pohodlná molitanová obuvnická výplň, pod..

 

Slippsy

rating

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Roztomilé papuče s modrými srdíčky. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás nebudou kousat a budete se v nich cítit jako v bavlnce. Jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Můžete je zkombinovat s trenýrkami nebo s ponožkami Froze..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Stylové, proužkované papuče v magickém pruhovaném designu. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou a na krajích jsou prošívané saténovou látkou. Díky tomu Vás nebudou kousat a budete se cítit maximálně pohodlně. Jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvážn..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Stylové, proužkované papuče v námořnickém designu. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou. Po krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které neokouše. Budete se v nich cítit jako v bavlnce. Vynikající i jako dárek pro rodinu, blízké a kamarádů. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Polyester, poh..

Není skladem  

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Barevné papuče s retro vzorem jsou unisex, zároveň velmi pohodlné s protiskluzovou podrážkou. Umíte si je sladit s našimi Retro trenýrkami. Jsou skvělé i jako dárek pro rodinu, blízké, nebo kamarádů a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvážnějších doplňků. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Polyester,..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Roztomilé papučky s červenými srdíčky. Na krajích jsou prošívané saténovou látkou, díky které Vás neokouše a budete se v nich cítit jako v bavlnce. Jsou unisex s protiskluzovou podrážkou. Jsou skvělé i jako dárek pro rodinu nebo kamarády. Můžete je zkombinovat s trenýrkami nebo s ponožkami. Slože..

 

517 Cena bez DPH: 431 Kč

Designové, pestrobarevné bačkůrky. Jsou unisex, zároveň velmi pohodlné s protiskluzovou podrážkou. Umíte si je sladit s našimi Triangle trenýrkami. Jsou vhodné i jako dárek pro rodinu nebo kamarády a hlavně pro ty, kteří se nebojí odvážnějších doplňků. Složení úpletu: 50% Bavlna, 50% Polyester, p..

 

Soxo

rating

377 Cena bez DPH: 314 Kč

Papuče ve tvaru roztomilé berušky. Mopky jsou spojením příjemného s užitečným. Své nohy v chladných měsících ohřejete a zároveň i uklidí prach. Bačkůrky se mohou prát v pračce. Pantofle jsou vhodné pro domácí nošení ale i jako dárek pro Vaši polovičku. Složení úpletu: 100% Polyester Barva: čer..

 

377 Cena bez DPH: 314 Kč

Papuče ve tvaru roztomilé včelky. Mopky jsou spojením příjemného s užitečným. Své nohy v chladných měsících ohřejete a zároveň i uklidí prach. Bačkůrky se mohou prát v pračce. Pantofle jsou vhodné pro domácí nošení ale i jako dárek pro Vaši polovičku. Složení úpletu: 100% Polyester Barva: červ..

 
Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!