Symbolické náramky

Symbolické náramkyNáramek Černý Jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Otevírá mysl novým myšlenkám Černý jaspis otevírá vaši mysl novým myšlenkám a říká se, že vám může přinést sny, ve kterých budete vidět svou budoucnost. Je kamenem přátelství a podporuje harmonii v mezilidských vztazích. Navíc má prý schopnost odehnat neštěstí. Léčivé účinky: harmonizuje činnost..

 
Náramek Červený Jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Přináší odvahu do vašeho života Červený jaspis aktivuje pevnou vůli, trpělivost, sebedůvěru a odvahu které jsou důležité pro ty správné rozhodnutí. Svému nositeli přináší v emocionální a duševně náročných obdobích vnitřní klid a pomáhá překonat velký stres. Je to kámen "úplné péče", vede k skromno..

 
Náramek ledový Jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Zabezpečuje dlouhý život, aktivuje silnou vůli, odvahu a vytrvalost Lední černý jaspis prý zajišťuje dlouhý život. Pomáhá zmírnil stres, zvyšovat sebevědomí, dodává sílu a energii. Jaspis je nositelem pozitivní, vitální energie. Jeho zemité barvy Aktivuj vůli, odvahu a vytrvalost. Silné vibrace vě..

 
Náramek Modrý jaspis
-47%

338 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Dodává energii a urdžuje rovnováhu ve Vašem životě Modrý jaspis spojuje s duchovním světem a udržuje rovnováhu aury. Tento kámen dodává energii. Podporuje činnost krční čakry, dokáže dodávat energii Během léčby degenerativních onemocnění. Léčivé účinky: podporuje oběhový systém, trávení a správn..

 
Náramek se sloníkem pro štestí
-58%

364 156 Kč Cena bez DPH: 130 Kč

To jak se cítíme určují naše myšlenky, taky co a jak prožíváme. Náramek má korálky ze sopečného kamene, které mají průměr cca 8 mm. Sopečný kámen se považuje za silně ochranný. Je nápomocný při léčení a uzdravování, a také odráží fyzické a psychické útoky. Je ozdobený s korálkem slona se zdviženým..

 
Náramek Spartan černý
-57%

Hipsters

rating

364 159 Kč Cena bez DPH: 132 Kč

Motivační náramek s helmou bojovníka. Vojáci Sparty patřily k nejlépe připraveným a vycvičeným vojákům v dějinách. V antickém světě patřily k nejobávanějším armádám. Proto je dnes Spartan symbolem disciplíny a posouvání vlastních hranic. Je pro lidi, kteří rádi přijímají výzvy a posouvají se do..

 
Náramek Bojovníka Premium
-42%

858 499 Kč Cena bez DPH: 416 Kč

Symbolizuje odvahu a sílu   Náramek je vyroben z velkých nelakovaných obsidiánových korálků o průměru 14,2 mm. Uprostřed je čínský drak také z obsidiánu, který má rozměry 39 x 24 x 11 mm. Tento krásný černý náramek je na gumičce, takže padne každému. Korálky jsou z obsidiánu - sopečného sk..

 
Náramek Bojovníka XS
-50%

390 195 Kč Cena bez DPH: 163 Kč

Náramek Bojovníka v nejmenší verzi s vysokým leskem, na malou rukuNáramek bojovníka symbolizuje odvahu a sílu. Podněcuje k růstu na všech úrovních, dodává odvahu ke zkoumání neznámého a otevírání nových obzorů. Podporuje rychlé a správné rozhodování v životě. Obsidán je kámen bez hranic a bez omezen..

 
Náramek Bojovníka Red edition
-51%

Hipsters

rating

364 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Symbol odvahy a síly   Red edition - díky červenému vázání je náramek výrazný as menšími korálky se pohodlně nosí. Je vyroben z obsidiánových korálků o průměru cca 8 mm, které se střídají s červenými proplétanými šňůrkami. Ve středu je drak také z obsidiánu, který má rozměry 28 x 17 x 8..

 
Náramek Ruža - ruženín
-42%

312 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Růže jako květ je symbolem lásky, která dokáže zvítězit nad vším, i nad smrtí. Tato symbolika má kořeny v antickém mýtu o smrti milence Afrodity, Adonise. Právě z jeho krve vyrostly první červené růže. Lupeny růže se tak staly symbolem znovuzrození lásky a věčnosti. Náramek má korálky z růženínu a..

 
Náramek Ruža - tigří oko
-42%

312 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Růže je symbol lásky, která dokáže zvítězit nad vším, a to i nad smrtí. Tato symbolika pochází z antického mýtu o smrti milence Afrodity, Adonise. Z jeho krve vyrostly totiž první červené růže. Lupen proto staly symbolem znovuzrození lásky a věčnosti. Na náramku se nacházíte korálek růže stříbrné ..

 
Náramek Sněžný Leopard
-55%

Hipsters

rating

286 130 Kč Cena bez DPH: 108 Kč

Ve volné přírodě jen pár lidí mohlo vidět krásného Sněžného leoparda a proto je takový záhadný. Považuje se za nejkrásnější z velkých koček a pro své překvapivé chování i fascinujícím tvorem. Symbolizuje sebevědomou, inteligentní ženu, která se s přehledem a elegancí pohybuje ve společnosti. Nárame..

 
Náramek Královský lev zlatý
-41%

416 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Lev jako symbol "Král zvířat" vyjadřuje Rytířské ctnosti, odvahu, sílu a statečnost. Kromě síly je lev i znamením královského rodu a ochrany. V duchovních textech a malby je znázorňován symbol lva jako znamení ostražitosti a bdělosti. Náramek má uprostřed hlavu lva zlaté barvy. Je na gumičce s obv..

 
Náramek Lev - černý jaspis
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Z černého jaspisu a lapis lazuli Lev jako totemové zvíře napomáhá zkrotit "dravou šelmu" v našem hlubokém nitru sobeckost, egocentrismus, pýchu, zda výbušnost. Lví síla představuje magickou moc duchovního nitra, probouzejícího sebe sama, a to v podobě pochopení - spirituální nesmrteln..

 
Náramek Lev - tigří oko
-34%

312 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Lev symbolizuje živelnou sílu ohně. Jak silné totemové zvíře napomáhá zkrotil "dravou šelmu" v našem nejhlubším nitru egocentrismus, sobeckost, výbušná hněv, pýcha . Lví síla je magickou moc duchovního nitra, probouzejícího sobě sama, v podobě pochopení - spirituální nesmrtelné podstaty lidské bytos..

 
Náramek s lvem - černý jaspis
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Lev je symbolem statečnosti, vznešenosti a pozemské moci. Z lata srst a leví hříva symbolizují slunce, a proto je lev považován za nejvelkolepější   kočkovitou šelmu. Náramek má korálky z cen jaspisu  o průměru cca 9 mm, uprostřed je hlava lva a 2  kroužky zlaté barvy. ..

 
Náramek s lvem - červený jaspis
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Lev je symbolem vůdcovství, pravdy, vznešenosti a síly. Hlavním poselstvím lva je být hrdý na to, kdo jsme. Jeho klidné vystupování je vyvážené dravostí, zejména pokud jde o rodinu. Umí rychle a správně jednat, pokud přijdou výzvy. Náramek s lvem pomáhá využívat vlastní schopnosti a vlastnosti v náš..

 
Náramek s lvem - modrý jaspis
-56%

390 172 Kč Cena bez DPH: 143 Kč

Lev je symbolem vznešenosti, statečnosti a pozemské moci. Lví hříva a zlatá srst symbolizují slunce, proto se lev považuje za nejhonosnější kočkovitou šelmu. Náramek má korálky z modrého jaspisu o průměru cca 9 mm, uprostřed je hlava lva a  4 kroužky stříbrné barvy. Obvod náramku je c..

 
Náramok Cisársky lev strieborný
-36%

364 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Cisársky lev - náramok s levom striebornej farby, z obsidiánuNáramok z čierneho obsidiánu so striebornou hlavou leva je decentný a elegantný. Ako doplnok sa hodí na každodenné nosenie do práce alebo do školy a zvýrazní Váš outfit, keď si na seba zoberiete športové sako, či oblek.Symbol leva sa použí..

 
Náramok Cisársky lev zlatý
-36%

364 234 Kč Cena bez DPH: 195 Kč

Náramok je vďaka kombinácii čiernej a zlatej farby veľmi elegantný. Špeciálne vynikne s peknou košeľou s vyhrnutými rukávmi. Veľmi dobre pôsobí aj kombinácia s náramkom Cisársky lev strieborný na jednej ruke.Šperky so symbolom leva sú medzi ľuďmi vyhľadávané a nosené už stovky rokov. S obľubou ich n..

 
Náramek Jaguár - černý achát
-34%

Hipsters

rating

312 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Jaguár byl uctíván mnohými starověkými národy. Tato majestátní kočkovitá šelma byla vždy spojována s nocí, a tedy s temnými silami. Podle legendy, kdy šaman opustil své tělo, tak se změnil na jaguára. Náramek má korálky z cen achátu s průměrem cca 9 mm, uprostřed je hlava jaguára a 2 kroužky zlaté..

 
Náramek Jaguár - černý jaspis
-43%

364 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Z černého jaspisu a lapis lazuli Jaguár je považován za ochránce královské moci. Kdysi, ještě v dobách před Kolumbem byl jaguár králem džungle, který přinášel dar ohně a lovu. Kmeny v Amazonii dodnes uctívají jaguára jako zdroj síly a hlídacího ducha. Náramek má korálky z cen jaspisu a lapi..

 
Náramek Jaguár - lapis lazuli
-47%

390 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Jaguár byl v dávných dobách považován za ochránce královské moci. Staří Aztékové mele i elitní skupinu ve své armádě, která byla známá jako "Jaguar rytíři". Náramek má korálky z polodrahokamu lapis lazuli s průměrem cca 9 mm, uprostřed je hlava jaguára a kroužky zlaté barvy. Obvod náramku je cca 1..

 
Náramek Jaguár - modrý jaspis
-47%

390 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Nekteré kmeny střední a jižní Ameriky ho považovali za symbol moci a síly. V Mayské civilizaci byl jaguár považován za ochránce královské domácnosti, či dokonce prostředník komunikace mezi živými a mrtvými. Mayové viděli v JAGUAR totiž Společník v duchovním světě. Má korálky z modrého jaspis o prů..

 
Náramek Jaguár - tigrí oko
-34%

312 208 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Jaguár byl kdysi považován za ochránce královské moci, staří Aztékové měli elitní skupinu ve své armádě, která byla známá jako "Jaguáři rytíři". Náramek má korálky z lesklého polodrahokamu tygří oko s průměrem cca 9 mm, uprostřed je hlava jaguára a kroužky zlaté barvy. Obvod náramku je cca 19 cm..

 
Náramek Lapis lazuli
-51%

364 182 Kč Cena bez DPH: 152 Kč

Lapis lazuli pomáhá při depresích, nespavosti a stresu. Podporuje citlivost a vnímavost, dodává pocit jistoty a bezpečí. Náramek má korálky z polodrahokamu lapis lazuli s průměrem cca 9 mm, uprostřed. Obvod náramku je cca 19 cm, je na gumičce, takže si ho pohodlně natáhnete na ruku. ..

 
Fitness náramek Live Lift
-23%

286 221 Kč Cena bez DPH: 184 Kč

Žij a zvedej! Milujete cvičení? Neumíte si představit svůj život bez něj? Reprezentujte tímto fitness náramkem svůj životní styl a odhodlání dosáhnout svého cíle! Náramek Live Lift má korálky stříbrné nebo zlaté barvy, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek v tvaru činky s nápisem LI..

 
Náramek Fit Life - magnezit
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Buď stylový, buď originální a motivuj sebe i ostatní ! Reprezentují svůj životní styl a odhodlání dosáhnout svého cíle! Náramek má korálky z bílého magnezitu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru činky s nápisem FIT LIFE stříbrné nebo zlaté barvy, která má rozměry 22 x 10,5 ..

 
Náramek Fit Life - tigří oko
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Stylový doplněk jak do společnosti, tak do posilovny. Je osobní strážce na cestě za úspěchem. Připomíná Vám vysněný cíl a dodává odhodlání pokračovat dál! Má korálky z lesklého polodrahokamu tygří oko, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru činky s nápisem FIT LIFE zlaté nebo stř..

 
Náramek Fit Life lesklý černy achát
-37%

390 247 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Říká se, že motivace je základ. Náramek za Vás trénink neodmaká, ale připomene vám, kdo jste a proč na ten trénink půjdete! náramek Fit Life má korálky z černého achátu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru činky s nápisem FIT LIFE stříbrné nebo zlaté barvy, která má rozměry ..

 
Náramek s lebkou - lesklý černý achát
-55%

312 143 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Chcete ukázat svou rockovou duši? Tak právě pro vás tu je černý náramek s lebkou! Má korálky z lakovaného černého achátu, které mají průměr cca 8 mm a uprostřed je korálek ve tvaru lebky zlaté barvy, která má rozměry cca 12, 3 x 8,7 mm. Tento krásný náramek můžete nosit samostatně, či ho kombinov..

 
Zobrazuji 1 až 31 z 31 (celkem stran 1)
Speciální nabídky do vaší schránky

Newsletter

Pokud se vám náš sortiment líbí, přihlásí se do našeho newsletteru. My Vám zašleme mail vždy, když budeme Mít Něco zajímavé Nebo nového. Odběratelé dostávají i Speciální nabídka, ktere nikde jinde nenajdete!