Maszaryk

Maszaryk značka je považována za "nadnárodní projekt", který přišel na trh s velmi originálním nápadem. Jejich tvorba se soustředí na spodní prádlo, která mě umírňovat konflikty mezi státy. Cílem je poukázat na myšlenku, že mezi námi nejsou žádné rozdíly a konflikty nejsou rozhodnutím běžného občana. Zakladatelé si dali záležet také na názvu, kde se jim samotnou inspirací stal první Československý prezident TGMasaryk, který dokázal spojit dvě země aniž by musel použít hrubou sílu. Tato značka je poměrně mladá, ale její nabídka zdaleka nezaostává za jinými. Prostřednictvím kvalitních Slovenská materiálů vyrábí velmi nápadité designové kousky a do jiných zemí se snaží proniknout pod retro labelem "Made in Czechoslovakia".


Maszaryk

rating

Kalhotky Crimea Maszaryk Red&White

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, bílo červená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je ..

 

Maszaryk

Kalhotky Maszaryk Crimea Yellow&Grey

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, žluto šedá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je vh..

 

Maszaryk

Kalhotky Maszaryk Ungri White&Blue

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, bílo modrá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je vh..

 

Maszaryk

Kalhotky Ungri Maszaryk White & Green

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design kalhotek je překvapivý a inovativní, bílo zelená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a kalhotky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobek je v..

 

Maszaryk

Boxerky Crimea Maszaryk Blue & Grey

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, šedo-bílo-modrá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. V..

 

Maszaryk

Boxerky Maszaryk Crimea White&Red

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, bílo červená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výro..

 

Maszaryk

Boxerky Ungri Maszaryk White & Green

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, bílo zelená kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrob..

 

Maszaryk

Boxerky Ungri Maszaryk White&Blue

494 Kč Cena bez DPH: 412 Kč

Design pánských boxerek je překvapivý a inovativní, bílo modrá kombinace moderního designu a tradičních vzorů. Kvalitní spodní prádlo Maszaryk nedráždí pokožku, protože látka, která byla použita je maximálně kvalitní a boxerky jsou tak velmi pohodlné. Vlákna jsou velmi silné a dlouhotrvající. Výrobe..

 
Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)